KLASYFIKACJA KOŃCOWA

GRUPA A

SZEWCZYK BRAJAN –  PRZYBYLAK BARTOSZ 2;1                                  1.SZEWCZYK B

2. PRZYBYLAK B

GRUPA B                                                                     KLASYFIKACJA KOŃCOWA

SZEWCZYK SZYMON – MACIEJEWSKI HUBERT 2:0                  1. SZEWCZYK SZ

SZEWCZYK SZYMON –  GRUSZKA SZYMON       2:0                   2. GRUSZKA SZ

GRUSZKA SZYMON – MACIEJEWSKI HUBERT    2:0                   3. MACIEJEWSKI H

GRUPA C                                                                                               KLASYFIKACJA KOŃCOWA

PŁUCIENNICZAK DAWID –  STASIK OSKAR          2:0                 1. PŁUCIENNICZAK D

PŁUCIENNICZAK DAWID –  FILIPCZAK MIŁOSZ    2:0                 2. FILIPCZAK M

FILIPCZAK MIŁOSZ – STASIK OSKAR                  2:0                 3. STASIK OSKAR

GRUPA D                                                                                               KLASYFIKACJA KOŃCOWA

GRUSZKA SZYMON – KUBASIK KACPER                 2:0                1. GRUSZKA SZ

GRUSZKA SZYMON –  FRANKÓW FILIP                  2:0                2. FRANKÓW F

KUBASIK KACPER – FRANKÓW FILIP                     0:2                3. KUBASIK K

GRUPA E                                                                                        KLASYFIKACJA KOŃCOWA

GRZELAK KUBA – WIERTELAK WIKTOR               2:0                  1. GRZELAK K

2  WIERTELAK W

GRUPA F                                                                                                              KLASYFIKACJA KOŃCOWA

5-6 PŁUCIENNICZAK DAWID, OGÓRKIEWICZ MATEUSZ

7-12 PRZYBYLAK BARTOSZ, FRANKÓW FILIP, GRUSZKA SZYMON, FILIPCZAK FILIP, WIERTELAK WIKTOR, ŁUSIAK PATRYK

13-15 MACIEJEWSKI HUBERT, STASIK OSKAR, KUBASIK KACPER

ROK SZKOLNY 2021/2022

FINAŁ REJONU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Dnia 23 listopada 2021 roku  w Ostrzeszowie odbyły się Finał Rejonu w Drużynowm Tenisie Stołowym Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały Julia Szewczyk oraz Martyna Prętczyńska. W zawodach wystartowało osiem drużyn Rejonu Kaliskiego. Zespoły podzielono na dwie grupy systemem „każdy z każdym”, gdzie zwycięzcy grup zagrali o pierwsze miejsce, natomiast drugie miejsca z grup zagrały o miejsce trzecie. W pierwszym meczu Julia i Martyna spotkały się z zespołem z Koźmina, który wygrały 3:0. W kolejnym meczu dziewczęta uległy drużynie z Kępna 1:3. Ostatni swój grupowy mecz nasze uczennice rozegrały z zespołem z Ostrzeszowa, któremu również uległy 1:3, zajmując trzecie miejsce w grupie oraz miejsca V – VI w całym turnieju. Opiekunem naszych tenisistek była pani Marta Sobańska.

FINAŁ REJONU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Dnia 24 listopada 2021 roku  w Ostrzeszowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców. Naszą szkołę reprezentowali  Szymon Gruszka, Brajan Szewczyk oraz Dawid Płucienniczak. W zawodach wystartowało dziewięć drużyn Rejonu Kaliskiego z Ostrzeszowa, Ostrowa, Kępna i Odolanowa. Zespoły podzielono na trzy grupy systemem „każdy z każdym”, gdzie zwycięzcy grup zagrali o pierwsze trzy miejsca. W pierwszym meczu Szymon i Brajan spotkali się z zespołem ZSZ Ostrzeszów. Po zaciętym meczu nasi chłopcy pokonali przeciwników 3 do 2. W kolejnym meczu z ZST z Ostrowa Wielkopolskiego musieli uznać wyższość  bardzo dobrych rywali i przegrali  0 do 3. Tym sposobem zajęli drugie miejsce w grupie i miejsce od IV do VI. Opiekunem drużyny była Izabela Paluszczak.

TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

W czwartek, 18 listopada, w Technikum Św. Józefa odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które podzielone zostały na 2 grupy. Rozgrywki w grupach odbyły się systemem każdy z każdym. Nasze dziewczęta pierwszy mecz rozegrały z uczennicami I LO, z którym wygrały 2:1. Kolejny pojedynek odbył się z zespołem organizatora turnieju, którym nasz zespół uległ 0:2. W ostatnim meczu grupowym dziewczęta pokonały 2:0 IV LO, zajmując 2 miejsce w grupie i kwalifikując się do rozgrywek finałowych. Kolejny mecz nasze uczennice rozegrały z III LO w Kaliszu, którym uległy 0:2. Mecz o 3 miejsce w turnieju odbył się między naszą szkołą, a II LO, w którym po bardzo wyrównanym pojedynku, nasze uczennice ostatecznie uległy 1:2, kończąc turniej na miejscu 4. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Woźniak, Maja Zimny, Martyna Majchrzak, Martyna Kopała, Wiktoria Borwik, Andżelika Barczyszczyn, Oliwia Sójka, Aleksandra Gibus, Natalia Wolska. Dziewczęta grały pod okiem pani Marty Sobańskiej.

HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

W dniu dzisiejszym tj. 16 listopada 2021 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w Halowym Turnieju Piłkarskim Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych, który odbył się na hali sportowej Zespołu Szkól Gastronomiczno - Hotelarskich w Kaliszu. W turnieju brało udział osiem drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Rozgrywki w grupach odbywały się systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w grupach grały w finale turnieju, drużyny z miejsc drugich rywalizowały o trzecie miejsce w turnieju, ek