Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli i kadry niepedagogicznej naszej szkoły

 

KADRA KIEROWNICZA SZKOŁY: GODZINY PRACY KIEROWNICZEJ
Dyrektor szkoły  mgr Agnieszka Korotczuk

poniedziałek - obsługa interesantów

10:00 - 14:00

Z-ca dyrektora

mgr Anna Borkowska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:00 - 16:40
10:00 - 16:40
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
7:00 - 14:00

z-ca dyrektora
mgr Magdalena Mocna

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00

10:00 - 16:40
10:00 - 16:40

Kierownik gospodarczy mgr Sebastian Mikołajczyk  od poniedziałku do piątku 7:00 - 14:00 
Sekretarz szkoły inż. Agata Kurzyńska

od poniedziałku do piątku 

7:30 - 15:30

Główny księgowy mgr Joanna Gałkowska-Witasiak od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30
Referent finansowy Aurelia Ogrodowicz
poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00 - 17:00
Pedagog szkolny mgr Agnieszka Wojcieszak poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:00 - 16:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
Pielęgniarka szkolna Małgorzata Skurtys

wtorek, środa, czwartek

8:00 - 14:00
Sekretarka mgr Marta Smoliga

poniedziałek, wtorek

czwartek

11:00 - 14:00
11:00 - 14:30
Biblioteka szkolna mgr Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 13:30
9:00 - 14:30

Dyżury dyrekcji szkoły dla rodziców pełnione są każdego dnia w godzinach urzędowania (oprócz godzin własnych zajęć lekcyjnych), każdorazowo po uprzednim uzgodnieniu (najlepiej telefonicznym tel. 62 502-94-44) oraz w dniach zebrań z rodzicami.

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

 

Lp Nazwisko i imię Dzień Godzina
1 Antczak Beata poniedziałek 12:30 - 13:15
2 Bielak Bogumiła poniedziałek 12:30 - 13:15
3 Borkowski Piotr poniedziałek 10:30 - 11:15
4 Cholajda Jakub poniedziałek 10:40 - 11:25
5 Dąbrowska Natalia poniedziałek 12:30 - 13:15
6 Dydo Wioletta piątek 11:40 - 12:25
7 Galuba - Bryja Izabella środa 8:00 - 8:45
9 Gałkowska-Witasiak Joanna poniedziałek 8:00 - 8:45
10 Ignasiak Renata wtorek 9:45 - 10:30
11 Jabłońska Iwona poniedziałek 14:15 - 15:00
12 Józefiak Urszula wtorek 8:50 - 9:35
13 Juszczak Kamila czwartek 11:40 - 12:25
14 Klamka Klaudia poniedziałek 9:45 - 10:30
15 Kwieciński Wojciech poniedziałek 12:30 - 13:15
16 Lasek Katarzyna środa 9:45 - 10:30
17 Linkowska Anna środa 14:15 - 15:00
18 Litwicka Agata poniedziałek 10:40 - 11:25
19 Majchrzak Monika poniedziałek 12:30 - 13:15
20 Medzińska Mariola środa 09:45 - 10:30
21 Mierkiewicz Magdalena wtorek 7:10 - 7:55
22 Misiak Jolanta czwartek 9:35 - 10:20
23 Musielak Iwona poniedziałek 11:40 - 12:25
24 ks. Muzyka Marek piątek 8:50 - 9:35
25 Nowak Jerzy środa 11:40 - 12:25
26 ks. Ograbek Łukasz poniedziałek 12:30 - 13:15
27 Paluszczak Izabela poniedziałek 10:40 - 11:25
28 Patysiak Paweł środa  12:30 - 13:15
29 Pawlikowska Dominika wtorek 8:50 - 9:35
30 Pierzchalska Agata środa 12:30 - 13:15
31 Praiss Arleta wtorek 11:40 - 12:25
32 Pytlińska-Bukwa Beata poniedziałek 14:15 - 15:00
33 Rogińska Izabella wtorek 14:15 - 15:00
34 Rudowicz Cezary poniedziałek 13:15 - 14:00
35 Sapikowska Anna poniedziałek 10:40 - 11:25
36 Sobańska Marta środa 11:40 - 12:25
38 Sobczak Beata czwartek 13:25 - 14:10
39 Sroka Rita czwartek 12:30 - 13:15
40 Strzałka Anna czwartek 9:45 - 10:30
42 Sztandera Magdalena piątek 13:25 - 14:10
43 Walendowska Monika środa 15:05 - 15:50
45 Walendowski Roman czwartek 13:25 - 14:10
46 Walendowski Tomasz wtorek 12:30 - 13:15
47 Wawrzyniak Rafał czwartek 11:40 - 12:30
48 Woźniak Anetta poniedziałek 11:40 - 12:25
49 Woźniak Arleta wtorek 11:40 - 12:25
50 Zielonka Aneta środa 11:40 - 12:25

administrator
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl