Godło Polski
BIP

Dyżury nauczycieli

Dyżury kadry niepedagogicznej i godziny dostępności nauczycieli naszej szkoły

 

KADRA KIEROWNICZA SZKOŁY:

GODZINY PRACY KADRY KIEROWNICZEJ

Dyrektor szkoły

 mgr Agnieszka Korotczuk

środa - obsługa interesantów

15:00 - 16:30

Z-ca dyrektora

mgr Anna Borkowska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

7:00 - 14:00
10:30 - 17:30
7:00 - 14:00
10:30 - 17:30
7:00 - 14:00

Kierownik szkolenia praktycznego

mgr Wojciech Kwieciński

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:30 - 17:30
7:00 - 14:00
7:00 - 14:00
7:00 - 14:00
10:30 - 17:30

Kierownik gospodarczy

mgr Sebastian Mikołajczyk

 od poniedziałku do piątku

7:00 - 14:00 

Sekretarz szkoły

 Monika Żelichowska

od poniedziałku do piątku 

7:30 - 15:30

Główny księgowy

mgr Joanna Gałkowska-Witasiak

od poniedziałku do piątku

7:30 - 15:30

Referent finansowy

Aurelia Ogrodowicz

poniedziałek, wtorek, czwartek

14:00 - 17:00

Pedagog szkolny

mgr Agnieszka Wojcieszak

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 16:00
8:00 - 12:00
12:00 - 17:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00

Pedagog specjalny

mgr Anita Pawlak

poniedziałek
wtorek
czwartek

13:15 - 16:45

12:15 - 16:15

8:00 - 13:30

Psycholog

mgr Eliza Łenczuk

poniedziałek

czwartek

8:00 - 15:00

8:00 - 14:00

Pielęgniarka szkolna

mgr Małgorzata Skurtys

wtorek

 środa

piątek

10:15 - 16:15

10:15 - 16:15

9:15 - 15:15

Sekretarka

mgr Marta Smoliga

poniedziałek, wtorek

czwartek

11:00 - 14:00
11:00 - 14:30

Biblioteka szkolna

mgr Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek, piątek
wtorek, środa, czwartek

8:00 - 14:00
8:00 - 14:45

Dyżury dyrekcji szkoły dla rodziców pełnione są każdego dnia w godzinach urzędowania (oprócz godzin własnych zajęć lekcyjnych), każdorazowo po uprzednim uzgodnieniu (najlepiej telefonicznym tel. 62 502-94-44) oraz w dniach zebrań z rodzicami.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI 

Lp.

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

1

Antczak Beata

piątek

07:00 – 08:00

2

Bielak Bogumiła

wtorek

14:05 – 15:05

3

Borkowska Anna

wtorek

14:00 – 15:00

4

Borkowski Piotr

czwartek

16:30 – 17:30

5

Dąbrowska Natalia

wtorek

14:55 – 15:55

6

Dydo Wioletta

czwartek

15:00 – 16:00

7

Fabisiak Lidia

czwartek

14:00 – 15:00

8

Gałkowska - Witasiak Joanna

czwartek

14:00 – 15:00

9

Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek

14:00 – 15:00

10

Ignasiak Renata

czwartek

14:55 – 15:55

11

Jabłońska Iwona

środa

15:40 – 16:40

12

Józefiak Urszula

wtorek

14:55 – 15:55

13

Jurkiewicz Joanna

środa

14:00 – 15:00

14

Juszczak Kamila

poniedziałek

16:35 – 17:35

15

Kałuża Tomasz

czwartek

14:55 – 15:55

16

Kołodziejski Mateusz

wtorek

15:00 – 16:00

17

Korotczuk Agnieszka

środa

15:00 – 16:00

18

Kwieciński Wojciech

poniedziałek

15:00 – 16:00

19

Lasek Katarzyna

piątek

07:45 – 08:45

20

Lipczyńska Sylwia

środa

16:35 – 17:35

21

Linkowska Anna

środa

07:00 – 08:00

22

Litwicka Agata

poniedziałek

14:00 – 15:00

23

Łenczuk Eliza

poniedziałek

15:00 – 16:00

24

Majchrzak Monika

poniedziałek

08:40 – 09:40

25

Medzińska Mariola

poniedziałek

15:00 – 16:00

26

Misiak Jolanta

wtorek

18:00 - 19:00

27

Musielak Iwona

wtorek

14:50 – 15:50

28

Noweta Krzysztof

poniedziałek

12:15 – 13:15

29

Paluszczak Izabela

wtorek

14:00 – 15:00

30

Patysiak Paweł

poniedziałek

15:40 – 16:40

31

Pawlikowska Dominika

czwartek

15:45 – 16:45

32

Pawlak Anita

wtorek

16:15 – 16:45

33

Pawlak Mariusz

czwartek

13:00 – 14:00

34

Pierzchalska Agata

środa

07:00 – 08:00

35

Pokojowczyk Jakub

poniedziałek

08:40 – 09:40 co drugi tydzień

36

Porzucek Wojciech

wtorek

16:30 – 17:30

37

Praiss Arleta

czwartek

07:00 – 08:00

38

Przybył Remigiusz

poniedziałek

 07:00 – 08:00

39

Pytlińska – Bukwa Beata

wtorek

10:25 – 11:25

40

Rogińska Izabella

środa

15:40 – 16:40

41

Rosa Łukasz

czwartek

07:50 – 08:50

42

Rudowicz Cezary

poniedziałek

14:00 – 15:00

43

Sobańska Marta

środa

07:45 – 08:45

44

Sobczak Beata

wtorek

07:50 – 08:50

45

Sroka Rita

poniedziałek

14:55 – 15:55

46

Strzałka Anna

wtorek

15:40 – 16:40

47

Sztandera Magdalena

poniedziałek

15:40 – 16:40

48

Szczot Paweł

środa

14:00 – 15:00

49

Szymańska Małgorzata

czwartek

15:40 – 16:40

50

Śnieg-Kabat Nina

piątek

15:15 – 15:45

51

Walendowski Roman

poniedziałek

07:30 – 08:30

52

Walendowski Tomasz

środa

15:00 – 16:00

53

Wawrzyniak Rafał

środa

14:55 – 15:55

54

Wojcieszak Agnieszka

środa

17:00 – 18:00

 

ostatnia aktualizacja dnia 14.I.2024r. przez Tomasz Walendowski

administrator

Misja i wizja

Tworzymy szkołę najlepszą z najlepszych, w której każdy uczeń to inny niepowtarzalny człowiek, wychowany w duchu tolerancji i w spójnym systemie uniwersalnych wartości, przygotowany do życia w XXI wieku.

czytaj więcej >

Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl