Godło Polski
BIP

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli i kadry niepedagogicznej naszej szkoły

 

KADRA KIEROWNICZA SZKOŁY: GODZINY PRACY KIEROWNICZEJ
Dyrektor szkoły  mgr Agnieszka Korotczuk

poniedziałek - obsługa interesantów

10:00 - 14:00

Z-ca dyrektora

mgr Anna Borkowska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:00 - 16:40
10:00 - 16:40
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
7:00 - 14:00

z-ca dyrektora
mgr Magdalena Mocna

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00

10:00 - 16:40
10:00 - 16:40

Kierownik gospodarczy mgr Sebastian Mikołajczyk  od poniedziałku do piątku 7:00 - 14:00 
Sekretarz szkoły inż. Agata Kurzyńska

od poniedziałku do piątku 

7:30 - 15:30

Główny księgowy mgr Joanna Gałkowska-Witasiak od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30
Referent finansowy Aurelia Ogrodowicz
poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00 - 17:00
Pedagog szkolny mgr Agnieszka Wojcieszak poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:00 - 16:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
Pielęgniarka szkolna Małgorzata Skurtys

wtorek, środa, czwartek

8:00 - 14:00
Sekretarka mgr Marta Smoliga

poniedziałek, wtorek

czwartek

11:00 - 14:00
11:00 - 14:30
Biblioteka szkolna mgr Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 13:30
9:00 - 14:30

Dyżury dyrekcji szkoły dla rodziców pełnione są każdego dnia w godzinach urzędowania (oprócz godzin własnych zajęć lekcyjnych), każdorazowo po uprzednim uzgodnieniu (najlepiej telefonicznym tel. 62 502-94-44) oraz w dniach zebrań z rodzicami.

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina
1 Antczak Beata poniedziałek 09:45-10:30
2 Bielak Bogumiła czwartek 12:30-13:15
3 Borkowski Piotr czwartek 13:25-14:10
4 Cholajda Jakub czwartek 09:45-10:30
5 Dąbrowska Natalia środa 10:40-11:25
6 Fabisiak Lidia czwartek 08:50-09:35
7 Galuba - Bryja Izabella środa 08:00-08:45
9 Gałkowska-Witasiak Joanna wtorek 08:00-08:45
10 Jabłońska Iwona czwartek 08:50-09:35
11 Józefiak Urszula czwartek 08:00-08:45
12 Juszczak Kamila środa 12:30-13:15
13 Kwieciński Wojciech środa 10:40-11:25
14 Lasek Katarzyna środa 09:45-10:30
15 Linkowska Anna poniedziałek 15:05-15:50
16 Litwicka Agata piątek 11:40-12:25
17 Majchrzak Monika środa 13:25-14:10
18 Medzińska Mariola poniedziałek 13:25-14:10
19 Mierkiewicz Magdalena poniedziałek 14:15-15:00
20 Misiak Jolanta poniedziałek 09:35-10:20
21 Musielak Iwona środa 09:45-10:30
22 ks. Muzyka Marek wtorek 12:30-13:15
23 Nowak Jerzy wtorek 10:40-11:25
24 ks. Ograbek Łukasz poniedziałek 12:30-13:15
25 Paluszczak Izabela wtorek 08:50-09:35
26 Patysiak Paweł poniedziałek 14:15-15:00
27 Pawlikowska Dominika poniedziałek 11:40-12:25
28 Pierzchalska Agata poniedziałek 10:40-11:25
29 Praiss Arleta wtorek 09:45-10:30
30 Przepiórka Joanna piątek 08:50-09:35
31 Pytlińska-Bukwa Beata piątek 10:40-11:25
32 Rogińska Izabella czwartek 14:15-15:00
33 Rudowicz Cezary poniedziałek 09:45-10:30
34 Siuda-Żądło Izabela piątek 15:00-15:45
35 Sobańska Marta poniedziałek 08:50-09:35
37 Sobczak Agnieszka wtorek 08:00-08:45
38 Sobczak Beata środa 10:40-11:25
39 Sroka Rita czwartek 12:30-13:15
40 Strzałka Anna środa 10:40-11:25
42 Sztandera Magdalena poniedziałek 10:40-11:25
43 Walendowska Monika piątek 08:00-08:45
45 Walendowski Roman czwartek 14:15-15:00
46 Walendowski Tomasz piątek 14:15-15:00
47 Wawrzyniak Rafał piątek 10:40-11:25
48 Woźniak Anetta poniedziałek 09:45-10:30
49 Woźniak Arleta czwartek 14:15-15:00
50 Zielonka Aneta środa 08:50-09:35

 

administrator
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl