Projekt COVID

Rok szkolny 2019/2020 przyniósł wiele  nowych zmian . W marcu br. rozpoczęliśmy zdalne zajęcia z uwagi na rozszerzający się wirus COVID-19. W tej wyjątkowej sytuacji  uczymy się poza szkołą. Młodzież Naszej Szkoły wielokrotnie pokazywała, że  aktywnie uczestniczy w  życiu szkoły,
i na bieżąco śledzi wydarzenia .

Uczniowie klas pierwszych 1a gr 1, 1a gr 2, 1b gr 2, 1d gr 1, 1e gr 1 w ramach zajęć z przedmiotu pracownia biurowa z inicjatywy Pana Pawła Patysiaka uczestniczyli w zadaniu, które polegało na zebraniu danych ich interpretacji, a także przedstawieniu tych danych w  wybranych dokumentach sprawozdawczych: Raporcie i Sprawozdaniu.

Materiał badawczy to dane liczbowe zachorowań, wyleczeń, zgonów oraz bieżących zdarzeń, które miały i mają wpływ na nasze życie w czasie koronawirusa. Prace uczniów pod względem merytorycznym i formalnym sprawdziła Pani Beata Pytlińska-Bukwa.

Autorzy tych prac zasługują na szczególne uznanie. Trafnie i dokładnie podjęli temat.  Mamy nadzieję, że niniejsze publikacje będą zaczątkiem kolejnych prac badaczy z innych wybranych tematów zawodowych.

Zachęcamy do lektury przedstawionego materiału. Opracowanie dokumentów sprawozdawczych  wymagało od autorów dużego nakładu czasu i pracy, a także znajomości bieżących zdarzeń.

Pamiętajcie, że wiedza to nasze bogactwo, które wnosi wiele do naszego życia, samorozwoju  a przede wszystkim samorealizacji.

W tym miejscu chciałabym podziękować  Gabrysi Kaźmierczak, Inez Maciejewskiej, Kamili Cuper, Karolinie Wawrzyniak, Kindze Hełce, Klaudii Cebulskiej, Marcelinie Łyszczyńskiej, Natalii Marek, Natalii Walczak, Paulinie Zawieja,  Wiktorii Leś  oraz pozostałym uczestnikom projektu za bardzo dobrze wykonane zadanie.

Poniżej znajdują się prace uczniów: