Godło Polski
BIP

NASZE FUTBOLISTKI NAJLEPSZE W KALISZU

Piłkarki nożne naszej szkoły, w kolejnym turnieju Mistrzostw Kalisza w Halowej Piłce Nożnej, pokazały kapitalną dyspozycję. W zawodach rozgrywanych w Zespole Szkół Zawodowych przy ul. Wąskiej zwyciężyły bez cienia zagrożenia. W imprezie uczestniczyło 8 drużyn, w dwóch grupach po 4. Nasza drużyna rywalizowała z ZSTE, ZSZ i 5LO. Każdy z meczów trwał 10 minut. Występ w fazie grupowej można podsumować bardzo krótko - 3:0. Ma to jednak różne znaczenie. Wszystkie pojedynki ZSE wygrało właśnie w stosunku 3:0, co dało 3 wygrane i 0 porażek. Bramkami podzieliły Patrycja Czerniejewska,  Oliwia Skowrońska i Karolina Jaszczak. Naszej doskonale strzegła Karolina Dobrowolska. Błyskawiczne wyjście z grupy umożliwiło grę w półfinale. Tutaj na drodze znalazło się 2LO. Przez chwilę utrzymywał się remis, jednak koncert skuteczności pokazała Czerniejewska. Sama rozprawiła się z "Kościuchem", a po jej trzech golach było 3.1. Ostatnim meczem turnieju był wielki finał. Z drugiej ścieżki trafiła do niego drużyna 3LO. ZSE kontrolowało przebieg gry przez całe 10 minut. Dwie szybko trafione gole Jaszczak I kolejny raz Czerniejewskiej, wydatnie w tym pomogło. Rywalki nie były w stanie nic zrobić i zakończyło się 2.0!!
ZSE:3LO 2.0
W turnieju wystąpiły: Karolina Dobrowolska, Patrycja Czerniejewska, Oliwia Skowrońska, Aleksandra Dopierała, Karolina Jaszczak, Aleksandra Gibus, Klaudia Kuźbik, Gabriela Gumuła, Martyna Bielecka, Wiktoria Zdyb, Weronika Kaszyńska. Obecne były także Paulina Mrowinska, Dominika Kalinowska.