Godło Polski
BIP

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski odbyły się w Białymstoku w dniach 7-9.04.2017r. W tej kategorii mogą brać udział zawodniczki/zawodnicy od 18 do 21 roku życia. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski prawo startu mieli zapewnione 3 najlepsze zawodniczki/3 najlepszych zawodników z każdego województwa, a także zawodnicy z limitem imiennym. Lista startowa była stworzona na podstawie punktów zdobytych przez zawodników w turniejach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej.
Aleksandra Kędzia startowała z nr 42. W turnieju startowały 52 zawodniczki, przeważnie grające w 1 i 2 lidze kobiecej, kilka z nich nawet w ekstraklasie.(Ola gra w 4 lidze męskiej bo klub nie posiada składu do ligi kobiecej).
Dnia 07.04 Ola zagrała 3 mecze w singlu (2 przegrała, 1 wygrała). Zajęła miejsce  w przedziale 33-40 ( o dalsze miejsca nie są rozgrywane mecze, dlatego turniej kończy się przedziałami).
Dnia 08.04 wzięła udział w grze mieszanej , w parze z Jakubem Cembrowiczem ( woj. wlkp.). Para przegrała pierwszy pojedynek 1:3 i odpadła z turnieju. Mistrzynią Polski w kategorii młodzieżówek została Natalia Bajor (ekstraklasa), a mistrzem Polski Tomasz Kotowski (1liga).