Godło Polski
BIP

BRĄZOWY MEDAL NASZYCH SIATKAREK

2 marca 2017 roku na Hali Olimpia nasze dziewczęta brały udział w rundzie eliminacyjnej Mistrzostw Kalisza w Piłce Siatkowej. W kolejnych trzech meczach pokonały swoje rywalki ; ZSP nr 2 – 2:0 (20,16), ZSGH 2:0 (12, 10) oraz  IV LO 2:0 (18, 25) i uzyskały awans do Finału Miasta. 14 marca 2017 w gościnnych progach II LO odbył się wielki finał. W  półfinale niestety uległyśmy lepiej grającym koleżankom z III LO 0:2 (-21. -19) i pozostała nam walka o III miejsce z II LO. Mecz rozpoczął się porażką w pierwszym secie do 15, by w drugim wygrać do 21. O końcowym szczęśliwym rezultacie zadecydował trzeci set, który dziewczęta wygrały  do 9.  Zwycięstwo 2:1 dało upragnione III miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Jakóbczak, Dominika Szymańska, Patrycja Maciaszek, Patrycja Czerniejewska, Kaja Skarewicz, Aleksandra Wosiek, Magdalena Sochocka, Patrycja Zalewska, Wiktoria Majchrzak, Karolina Pertkiewicz, Sylwia Biadała oraz Aleksandra Michalak.