Godło Polski
BIP

sukcesy w Lekkiej Atletyce

Dnia 21 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Kalisza w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się na obiektach ZSGH w Kaliszu. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się kulomiotki, Małgorzata Pietrzak z kl. III a zajęła bezkonkurencyjnie 1 miejsce, a Kinga Doruch z kl. IIa weszła z dobrym wynikiem do finału. Podobnie startowali skoczkowie w dal. Paweł Kołata z kl. IIa zajął 2 miejsce, a jego kolega z klasy Radosław Olejnik także wszedł do finału. Ponadto Aleksandra Konieczna z kl. Ia 2 zajęła 2.miejsce w biegu 60m przez płotki.

W innych konkurencjach wzięli udział: Natalia Maraszek i Klaudia Wolska (skok w dal) oraz Oktawian Pławiak (pchnięcie kulą). Najlepsze trzy osoby z każdej konkurencji, po analizie wyników, zostaną zakwalifikowane do zawodów regionalnych, które odbędą się 30 września w Ostrowie Wielkopolskim .