Godło Polski
BIP

Brązowe medale w tenisie

Dnia 18 listopada 2015 roku w hali sportowej przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kalisz w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Tak jak w roku ubiegłym dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły III miejsce w rejonie kaliskim.

Nasze reprezentantki wylosowały bardzo trudną grupę przeciwników, o awans do finału walczyły z zespołami LO Pleszew (ubiegłorocznym Mistrzem Rejonu) oraz z zespołem LO z Kępna. W pierwszym meczu turnieju przegrały z zespołem z Pleszewa 4:3, a następnie  pokonały drużynę z  Kępna 4:1 zdobywając w ten sposób awans do gry w finale o  III miejsce. Finał to pojedynek naszych tenisistek z tenisistkami z ZS nr 3  w  Ostrzeszowie , zakończył się zwycięstwem drużyny z Ekonomika . Nasza drużyna zagrała w  składzie: Aleksandra Kędzia, Kinga Doruch, Sandra Wolarz i Monika Bach.