Godło Polski
BIP

MISTRZOSTWA KALISZA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Dnia 25 listopada 2013 roku odbyły się rozgrywki grupowe - eliminacje do Finału Mistrzostw Kalisza w Siatkówce Chłopców. Brała w nich udział również reprezentacja naszej szkoły. Wystąpiliśmy w eksperymentalnym składzie, ale uzyskalismy awans do finału miasta. Po zwycięstwie z drużyną V LO 2:1 doznaliśmy porażki z zespołem III LO 0:2. Jednak mecz z "Kopernikiem" był bardzo zacięty i o naszej porażce zadecydowały drobne błędy w końcówce meczu. Cieszy jednak fakt, że nasi chłopcy rozgrywali się z seta na set co zaowocowało awansem do czwórki najlepszych drużyn w Kaliszu. Nasza drużyna grała w składzie: Adam Niciejewski, Bartosz Chwiłkowski, Adam Waszak, Bartłomiej Czarnojanczyk, Krystian Jezierski, Lukasz Wawrzyniak oraz Robert Szczeciński.