Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

To niezwykle ważny dzień dla naszej społeczności szkolnej!

Zapraszamy!!!

Premiera książki napisanej przez trzy uczennice Ekonomika odbędzie się trzeciego dnia IX Ogólnopolskiego Festiwalu Poetyckiego im. Wandy Karczewskiej, 10 listopada 2019 o godz. 11:45 w Sali Studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Publikacja trzech uczennic, Aleksandry Gadzinowskiej, Doroty Kowalskiej, Eweliny Wojtynki z kl. IV D oraz ich nauczycielki, redaktorki publikacji, Izabelli Galuby-Bryi, poświęcona jest sylwetce związanego z Kaliszem jezuity o. Adama Sztarka, Sprawiedliwego Wśród Narodów Świata.
Wydanie książki jest  możliwe dzięki przyjaźni ze Stowarzyszeniem Promocji Sztuki ŁYŻKA MLEKA i zostało słfinansowane w ramach projektu grantowego Urzędu Miejskiego w Kaliszu

Książka ma swoją witrynę na fb: https://www.facebook.com/adamsztarkjezuita/  Zachęcamy do polubienia i śledzenia losów trzech dziewczyn, które jeszcze nie mają matury, a już wydaną książkę na koncie :)

O festiwalu przeczytacie tu :

http://lyzkamleka.poezja-art.eu/publikacje/adam-sztark-opowiesc-o-odwadze/?fbclid=IwAR0SnDLBMjROY1CnsttDvEVP8rXX2U4oWmwJOKSPTM-ImO5MvHikBYckha4

10 listopada z autorkami rozmowę poprowadzi pani Aneta Kolańczyk.

Zapraszamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i cała społeczność szkolną. Tego dnia nie może nikogo zabraknąć!

Iza
< Cofnij
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl