Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli i kadry niepedagogicznej naszej szkoły

 

KADRA KIEROWNICZA SZKOŁY: GODZINY PRACY KIEROWNICZEJ
Dyrektor szkoły mgr Magdalena Mocna

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 15:00
9:00 - 16:00

Z-ca dyrektora mgr Agnieszka Korotczuk

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

9:00 - 16:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
9:00 - 16:00
8:00 - 15:00

z-ca dyrektora
mgr Ewa Szymczak

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 15:00
9:00 - 16:00
8:00 - 15:00

8:00 - 15:00
9:00 - 16:00

Kierownik gospodarczy mgr Sebastian Mikołajczyk  od poniedziałku do piątku 7:00 - 14:00 
Sekretarz szkoły inż. Agata Kurzyńska

od poniedziałku do piątku 

7:30 - 15:30

Główny księgowy mgr Joanna Gałkowska-Witasiak od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30
Referent finansowy Aurelia Ogrodowicz
poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00 - 17:00 
Pedagog szkolny mgr Agnieszka Wojcieszak poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:30 - 16:00
8:00 - 11:30
8:00 - 11:30
8:00 - 12:30
8:00 - 12:30
Pielęgniarka szkolna Elżbieta Popęda

wtorek, środa, czwartek

7:30 - 14:00  
Sekretarka mgr Marta Smoliga

poniedziałek, wtorek

czwartek

11:00 - 14:00
11:00 - 14:30
Biblioteka szkolna mgr Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 13:30
9:00 - 14:30

Dyżury dyrekcji szkoły dla rodziców pełnione są każdego dnia w godzinach urzędowania (oprócz godzin własnych zajęć lekcyjnych),
każdorazowo po uprzednim uzgodnieniu (najlepiej telefonicznym tel. 62 502-94-44) oraz w dniach zebrań z rodzicami.

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

Lp Nazwisko i imię Dzień Godzina
1 Antczak Beata piątek 08:00 - 08:45
2 Bielak Bogumiła środa 13:35 - 14:20
3 Borkowska Anna wtorek 12:30 - 13:15
4 Borkowski Piotr piątek 07:10 - 08:00
5 Cholajda Jakub piątek 10:45 - 11:30
6 Dąbrowska Natalia piątek 10:45 - 11:30
7 Dydo Wioletta środa 09:50 - 10:45
8 Fabisiak Lidia poniedziałek 10:45 - 11:30
9 Gałkowska-Witasiak Joanna poniedziałek 13:35 - 14:20
10 Górska-Wilk Joanna poniedziałek 09:50 - 10:35
11 Ignasiak Renata czwartek 11:45 - 12:30
12 Jabłońska Iwona środa 11:45 - 12:30
13 Jędrzejak Monika piątek 15:00 - 15:45
14 Józefiak Urszula piątek 11:45 - 12:30
15 Klamka Klaudia piątek 09:50 - 10:35
16 Kwieciński Wojciech wtorek 12:40 - 13:25
17 Linkowska Anna środa 12:40 - 13:25
18 Litwicka Agata poniedziałek 11:45 - 12:30
19 Majchrzak Moniaka poniedziałek 08:55 - 09:40
20 Medzińska Mariola środa 12:40 - 13:25
21 Misiak Jolanta wtorek 08:55 - 09:40
22 Musielak Iwona czwartek 09:50 - 10:35
23 Noga Dagmara piątek 12:40 - 13:25
24 Nowak Jerzy czwartek 10:45 - 11:30
25 ks. Ograbek Łukasz poniedziałek 08:00 - 08:45
26 Olejnik Mikołaj czwartek 08:55 - 09:40
27 Patysiak Paweł środa 09:50 - 10:35
28 Perz Krzysztof czwartek 12:40 - 13:25
29 Pierzchalska Agata piątek 12:40 - 13:25
30 Piotrowska-Markiewicz Urszula piątek 09:50 - 10:35
31 Piotrowski Przemysław środa 14:25 - 15:10
32 Polowczyk Marzena poniedziałek 08:55 - 09:40
33 Praiss Arleta czwartek 11:45 - 12:30
34 Raszewska Jolanta piątek 10:45 - 11:30
35 Rudowicz Cezary poniedziałek 11:45 - 12:30
36 ks. Smug Łukasz piątek 10:45 - 11:30
37 Sobańska Marta poniedziałek 14:40 - 15:25
38 Sobczak Beata środa 11:45 - 12:30
39 Strzałka Anna poniedziałek 11:45 - 12:30
40 Sztandera Magdalena poniedziałek 10:45 - 11:30
41 Walendowska Monika czwartek 08:00 - 08:45
42 Walendowski Roman wtorek 13:25 - 14:20
43 Walendowski Tomasz środa 08:55 - 09:40
44 ks. Wasilewski Tomasz środa 09:50 - 10:35
45 Woźniak Arleta czwartek 09:50 - 10:35
46 Zielonka Aneta wtorek 08:55 - 09:40

 

administrator
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl