Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli i kadry niepedagogicznej naszej szkoły

 

KADRA KIEROWNICZA SZKOŁY: GODZINY PRACY KIEROWNICZEJ
Dyrektor szkoły mgr Magdalena Mocna

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 15:00
9:00 - 16:00

Z-ca dyrektora mgr Agnieszka Korotczuk

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

9:00 - 16:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
9:00 - 16:00
8:00 - 15:00

z-ca dyrektora
mgr Ewa Szymczak

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 15:00
9:00 - 16:00
8:00 - 15:00

8:00 - 15:00
9:00 - 16:00

Kierownik gospodarczy mgr Sebastian Mikołajczyk  od poniedziałku do piątku 7:00 - 14:00 
Sekretarz szkoły inż. Agata Kurzyńska

od poniedziałku do piątku 

7:30 - 15:30

Główny księgowy mgr Joanna Gałkowska-Witasiak od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30
Referent finansowy Aurelia Ogrodowicz
poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00 - 17:00 
Pedagog szkolny mgr Agnieszka Wojcieszak poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:30 - 16:00
8:00 - 11:30
8:00 - 11:30
8:00 - 12:30
8:00 - 12:30
Pielęgniarka szkolna Elżbieta Popęda

wtorek, środa, czwartek

7:30 - 14:00  
Sekretarka mgr Marta Smoliga

poniedziałek, wtorek

czwartek

11:00 - 14:00
11:00 - 14:30
Biblioteka szkolna mgr Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 13:30
9:00 - 14:30

Dyżury dyrekcji szkoły dla rodziców pełnione są każdego dnia w godzinach urzędowania (oprócz godzin własnych zajęć lekcyjnych), każdorazowo po uprzednim uzgodnieniu (najlepiej telefonicznym tel. 62 502-94-44) oraz w dniach zebrań z rodzicami.

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW w MAJU 2018

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Antczak Beata

środa

12:30 – 13:15

Bielak Bogumiła

środa

09:45 – 10:30

Borkowska Anna

piątek

09:45 – 10:30

Borkowski Piotr

piątek

07:10 – 07:55

Cholajda Jakub

piątek

11:40 – 12:25

Dąbrowska Natalia

czwartek

12:30 – 13:15

Dydo Wioletta

piątek

11:30 – 12:15

Fabisiak Lidia

środa

08:50 – 09:35

Ignasiak Renata

wtorek

10:40 – 11:25

Jabłońska Iwona

wtorek

09:45 – 10:30

Jędrzejak Monika

czwartek

15:00 – 15:45

Kwieciński Wojciech

wtorek

12:30 – 13:15

Linkowska Anna

piątek

08:00 – 08:45

Litwicka Agata

środa

11:40 – 12:25

Majchrzak Monika

środa

09:45 – 10:30

Medzińska Mariola

piątek

10:40 – 11:25

ks. Ograbek Łukasz

czwartek

08:00 – 08:45

Olejnik Mikołaj

poniedziałek

10:40 – 11:25

Patysiak Paweł

środa

09:45 – 10:30

Perz Krzysztof

czwartek

12:40 – 13:25

Pierzchalska Agata

poniedziałek

09:45 – 10:30

Piotrowski Przemysław

środa

14:10 – 14:55

Piotrowska - Markiewicz

wtorek

10:40 – 11:25

Polowczyk Marzena

poniedziałek

11:40 – 12:25

Praiss Arleta

czwartek

12:30 – 13:15

Rudowicz Cezary

poniedziałek

12:30 – 13:15

ks. Smug Łukasz

piątek

08:50 – 09:35

Sobańska Marta

wtorek

13:50 – 14:25

Sobczak Beata

poniedziałek

08:00 – 08:45

Strzałka Anna

czwartek

09:45 – 10:30

Sztandera Magdalena

piątek

11:40 – 12:25

Walendowska Monika

czwartek

10:40 – 11:25

Walendowski Roman

czwartek

12:30 – 13:15

Walendowski Tomasz

piątek

08:00 – 08:45

ks. Wasielewski Tomasz

piątek

09:45 – 10:30

Zielonka Aneta

poniedziałek

10:40 – 11:25

 

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

Lp Nazwisko i imię Dzień Godzina
1 Antczak Beata piątek 08:00 - 08:45
2 Bielak Bogumiła środa 13:35 - 14:20
3 Borkowska Anna wtorek 12:30 - 13:15
4 Borkowski Piotr piątek 07:10 - 08:00
5 Cholajda Jakub piątek 10:45 - 11:30
6 Dąbrowska Natalia piątek 10:45 - 11:30
7 Dydo Wioletta piątak 09:50 - 10:45
8 Fabisiak Lidia poniedziałek 11:40 - 12:25
9 Gałkowska-Witasiak Joanna poniedziałek 13:35 - 14:20
10 Górska-Wilk Joanna poniedziałek 09:50 - 10:35
11 Ignasiak Renata czwartek 11:45 - 12:30
12 Jabłońska Iwona środa 11:45 - 12:30
13 Jędrzejak Monika piątek 15:00 - 15:45
14 Klamka Klaudia poniedziałek 13:25 - 14:10
15 Kusiak Agnieszka piątek 12:40 - 13:25
16 Kwieciński Wojciech wtorek 12:40 - 13:25
17 Linkowska Anna środa 12:40 - 13:25
18 Litwicka Agata środa 11:45 - 12:30
19 Majchrzak Moniaka poniedziałek 08:55 - 09:40
20 Medzińska Mariola środa 12:40 - 13:25
21 Misiak Jolanta wtorek 08:55 - 09:40
22 Musielak Iwona piątek 09:50 - 10:35
23 Noga Dagmara piątek 12:40 - 13:25
24 Nowak Jerzy wtorek 13:25 - 14:10
25 ks. Ograbek Łukasz poniedziałek 08:00 - 08:45
26 Olejnik Mikołaj czwartek 08:55 - 09:40
27 Patysiak Paweł środa 09:50 - 10:35
28 Perz Krzysztof czwartek 12:40 - 13:25
29 Pierzchalska Agata piątek 12:40 - 13:25
30 Piotrowska-Markiewicz Urszula piątek 09:50 - 10:35
31 Piotrowski Przemysław środa 14:25 - 15:10
32 Polowczyk Marzena poniedziałek 08:55 - 09:40
33 Praiss Arleta czwartek 11:45 - 12:30
34 Raszewska Jolanta piątek 10:45 - 11:30
35 Rudowicz Cezary poniedziałek 11:45 - 12:30
36 ks. Smug Łukasz piątek 10:45 - 11:30
37 Sobańska Marta poniedziałek 14:40 - 15:25
38 Sobczak Beata środa 11:45 - 12:30
39 Strzałka Anna poniedziałek 11:45 - 12:30
40 Sztandera Magdalena poniedziałek 10:45 - 11:30
41 Walendowska Monika czwartek 08:00 - 08:45
42 Walendowski Roman wtorek 13:25 - 14:20
43 Walendowski Tomasz poniedziałek 08:00 - 08:45
44 ks. Wasilewski Tomasz środa 09:50 - 10:35
45 Woźniak Arleta poniedziałek 09:50 - 10:35
46 Zielonka Aneta wtorek 08:55 - 09:40

 

administrator
;

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2017!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Numer KRS: 0000031762,
w PIT pole 125 wpisz: Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu, 5000 0005 4484
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Książki za 1%

Szkoła w ramach umowy ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła zakupiła ze środków pochodzących z projektu Akcji 1%, tj. za kwotę 530,10 książki dla uczniów ZSE.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl