Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 a » 1 b » 1 c » 1 d » 1 e » 2 a » 2 b » 2 c » 2 d » 2 e » 3 a » 3 b » 3 c » 3 d » 3 e » 4 a » 4 b » 4 c » 4 d » 4 e

Plany nauczycieli

» Antczak B. » Bielak B. » Borkowska A. » Borkowski P. » Chodkiewicz-Śniegula B. » Cholajda J. » Dąbrowska N. » Dydo W. » Fabisiak L. » Galuba-Bryja I. » Gałkowska-Witasiak J. » Górska-Wilk J. » Ignasiak R. » Jabłońska I. » Józefiak U. » Klamka K. » Korotczuk A. » Kusiak-Zapała J. » Kwieciński W. » Linkowska A. » Litwicka A. » Majchrzak M. » Medzińska M. » Misiak J. » Mocna M. » Mularczyk J. » Noga D. » Nowak J. » Ograbek Ł. » Olejnik M. » Paluszczak I. » Patysiak P. » Pawlikowska D. » Perz K. » Pierzchalska A. » Piotrowski P. » Polowczyk M. » Praiss A. » Raszewska J. » Rogińska I. » Rudowicz C. » Smug Ł. » Sobańska M. » Sobczak B. » Spychalska M. » Sroka R. » Strzałka A. » Sztandera M. » Szymczak E. » Walendowska M. » Walendowski R. » Walendowski T. » Wasielewski T. » Wojcieszak A. » Woźniak A. » Zielonka A.

Klasa 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 a-c ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
język angielski
1 a ang. 1/2 - Sztandera M. (6)
język niemiecki
1 a niem. 1/2 - Pierzchalska A. (24)
biologia
1 a - Sobańska M. (24)
1 08:00-08:45 język angielski
1 a-c ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
język angielski
1 a ang. 1/2 - Sztandera M. (6)
język niemiecki
1 a niem. 1/2 - Pierzchalska A. (24)
religia
1 a rel - Wasielewski T. (15)
zaj. opiek-wych.
1 a nie-rel - Medzińska M. (21)
religia
1 a rel - Wasielewski T. (20)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 a - Borkowski P. (15)
2 08:55-09:40 geografia
1 a - Medzińska M. (21)
język polski
1 a - Bielak B. (21)
technika biurowa
1 a biur.-inf. 1/2 - Mocna M. (3)
informatyka
1 a biur.-inf. 2/2 - Patysiak P. (14)
informatyka
1 a biur.-inf. 1/2 - Patysiak P. (14)
technika biurowa
1 a biur.-inf. 2/2 - Mocna M. (3)
rachunkowość
1 a - Walendowski T. (35)
3 09:50-10:35 ekonomika
1 a - Fabisiak L. (15)
podstawy ekonomii
1 a - Praiss A. (15)
prawo
1 a - Jabłońska I. (3)
rachunkowość
1 a - Walendowski T. (26)
rachunkowość
1 a - Walendowski T. (35)
4 10:45-11:30 matematyka
1 a - Mularczyk J. (3)
podstawy przedsiębiorczości
1 a - Zielonka A. (37)
wychowanie fizyczne
1 a - Borkowska A. (sg1)
rachunkowość
1 a - Walendowski T. (26)
wychowanie fizyczne
1 a - Borkowska A. (sg1)
5 11:45-12:30 prawo
1 a - Jabłońska I. (15)
chemia
1 a - Mocna M. (16)
język polski
1 a - Bielak B. (24)
matematyka
1 a - Mularczyk J. (35)
zajęcia z wychowawcą
1 a - Medzińska M. (21)
6 12:35-13:20 język polski
1 a - Bielak B. (24)
ekonomika
1 a - Fabisiak L. (37)
język polski
1 a - Bielak B. (24)
wychowanie fizyczne
1 a - Borkowska A. (sg1)
historia
1 a - Olejnik M. (17)
7 13:25-14:10 podstawy ekonomii
1 a - Praiss A. (25)
fizyka
1 a - Piotrowski P. (15)
język niemiecki
1 a-c ang-niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (1)
8 14:15-15:00 język niemiecki
1 a-c ang-niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (15)
9 15:05-15:50

Klasa 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 informatyka
1 b inf. 1/2 - Patysiak P. (3)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 b - Borkowski P. (15)
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 b-d niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (24)
technika biurowa
1 b biur. 1/2 - Patysiak P. (3)
historia
1 b - Olejnik M. (23)
geografia
1 b - Walendowski R. (16)
2 08:55-09:40 język niemiecki
1 b-d niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (15)
biologia
1 b - Sobańska M. (24)
ekonomika
1 b - Fabisiak L. (26)
język polski
1 b - Litwicka A. (23)
3 09:50-10:35 matematyka
1 b - Mularczyk J. (35)
język angielski
1 b - Dydo W. (32)
wychowanie fizyczne
1 b - Borkowska A. (sg1)
chemia
1 b - Mocna M. (16)
język polski
1 b - Litwicka A. (23)
4 10:45-11:30 podstawy ekonomii
1 b - Praiss A. (35)
matematyka
1 b - Mularczyk J. (1)
prawo
1 b - Jabłońska I. (1)
rachunkowość
1 b - Strzałka A. (37)
język angielski
1 b - Dydo W. (32)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
1 b - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b - Borkowska A. (sg1)
ekonomika
1 b - Fabisiak L. (6)
rachunkowość
1 b - Strzałka A. (37)
podstawy ekonomii
1 b - Praiss A. (1)
6 12:35-13:20 rachunkowość
1 b - Strzałka A. (20)
prawo
1 b - Jabłońska I. (15)
podstawy przedsiębiorczości
1 b - Zielonka A. (6)
język polski
1 b - Litwicka A. (23)
religia
1 b rel - Wasielewski T. (24)
7 13:25-14:10 rachunkowość
1 b - Strzałka A. (20)
zajęcia z wychowawcą
1 b - Strzałka A. (26)
język niemiecki
1 b niem. 1/2 - Pierzchalska A. (20)
matematyka
1 b - Mularczyk J. (35)
religia
1 b rel - Wasielewski T. (24)
8 14:15-15:00 fizyka
1 b - Piotrowski P. (16)
informatyka
1 b inf. 2/2 - Patysiak P. (3)
język niemiecki
1 b niem. 1/2 - Pierzchalska A. (15)
9 15:05-15:50 technika biurowa
1 b biur. 2/2 - Patysiak P. (3)

Klasa 1 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język niemiecki
1 c niem. 1/2 - Pierzchalska A. (33)
język angielski
1 a-c ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
technika biurowa
1 c biur. 2/2 - Patysiak P. (3)
informatyka
1 c inf. 1/2 - Patysiak P. (3)
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 c niem. 1/2 - Pierzchalska A. (33)
język angielski
1 a-c ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
biologia
1 c - Sobańska M. (24)
technika biurowa
1 c biur. 1/2 - Patysiak P. (3)
podstawy przedsiębiorczości
1 c - Zielonka A. (24)
2 08:55-09:40 język polski
1 c - Sobczak B. (25)
matematyka
1 c - Mularczyk J. (16)
język polski
1 c - Sobczak B. (25)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 c - Borkowski P. (15)
3 09:50-10:35 język polski
1 c - Sobczak B. (25)
matematyka
1 c - Mularczyk J. (33)
podstawy ekonomii
1 c - Praiss A. (37)
język polski
1 c - Sobczak B. (25)
religia
1 c - Ograbek Ł. (1)
4 10:45-11:30 religia
1 c - Ograbek Ł. (4)
prawo
1 c - Jabłońska I. (4)
chemia
1 c - Mocna M. (16)
prawo
1 c - Jabłońska I. (25)
rachunkowość
1 c - Ignasiak R. (37)
5 11:45-12:30 podstawy ekonomii
1 c - Praiss A. (37)
wychowanie fizyczne
1 c - Rudowicz C. (sg1)
fizyka
1 c - Piotrowski P. (15)
wychowanie fizyczne
1 c - Rudowicz C. (sg1)
zajęcia z wychowawcą
1 c - Ignasiak R. (15)
6 12:35-13:20 ekonomika
1 c - Fabisiak L. (37)
wychowanie fizyczne
1 c - Rudowicz C. (sg1)
rachunkowość
1 c - Ignasiak R. (37)
historia
1 c - Olejnik M. (21)
informatyka
1 c inf. 2/2 - Patysiak P. (3)
7 13:25-14:10 rachunkowość
1 c - Ignasiak R. (35)
rachunkowość
1 c - Ignasiak R. (32)
ekonomika
1 c - Fabisiak L. (37)
język niemiecki
1 a-c ang-niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (1)
język angielski
1 c ang. 1/2 - Sztandera M. (6)
8 14:15-15:00 geografia
1 c - Walendowski R. (16)
język niemiecki
1 a-c ang-niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (15)
język angielski
1 c ang. 1/2 - Sztandera M. (6)
9 15:05-15:50

Klasa 1 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 d ang. 2/2 - Antczak B. (36)
wychowanie fizyczne
1 de chł. - Kwieciński W. (sg1)
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 b-d niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (24)
technika biurowa
1 d biur. 1/2 - Patysiak P. (3)
ekonomika
1 d - Praiss A. (20)
wychowanie fizyczne
1 d dz. - Rudowicz C. (sg1)
rachunkowość
1 d - Polowczyk M. (17)
język angielski
1 d ang. 2/2 - Antczak B. (20)
2 08:55-09:40 język niemiecki
1 b-d niem 2/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (15)
informatyka
1 d inf. 1/2 - Patysiak P. (3)
podstawy ekonomii
1 d - Walendowska M. (16)
ekonomika
1 d - Praiss A. (33)
religia
1 d rel - Smug Ł. (33)
zaj. opiek-wych.
1 d nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
język polski
1 d - Bielak B. (24)
3 09:50-10:35 rachunkowość
1 d - Polowczyk M. (26)
podstawy przedsiębiorczości
1 d - Zielonka A. (4)
chemia
1 d - Mocna M. (16)
matematyka
1 d - Mularczyk J. (33)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 d - Borkowski P. (15)
4 10:45-11:30 rachunkowość
1 d - Polowczyk M. (26)
rachunkowość
1 d - Polowczyk M. (32)
biologia
1 d - Sobańska M. (20)
historia
1 d - Olejnik M. (20)
prawo
1 d - Jabłońska I. (26)
5 11:45-12:30 język polski
1 d - Bielak B. (24)
matematyka
1 d - Mularczyk J. (32)
podstawy ekonomii
1 d - Walendowska M. (26)
język polski
1 d - Bielak B. (16)
zajęcia z wychowawcą
1 d - Walendowska M. (20)
6 12:35-13:20 prawo
1 d - Jabłońska I. (35)
geografia
1 d - Walendowski R. (16)
fizyka
1 d - Piotrowski P. (20)
matematyka
1 d - Mularczyk J. (4)
język niemiecki
1 d niem. 1/2 - Dydo W. (37)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
1 d dz. - Rudowicz C. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 de chł. - Kwieciński W. (sg1)
język angielski
1 d ang. 1/2 - Dydo W. (32)
technika biurowa
1 d biur. 2/2 - Patysiak P. (3)
język niemiecki
1 d niem. 1/2 - Dydo W. (32)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
1 d dz. - Rudowicz C. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 de chł. - Kwieciński W. (sg1)
język angielski
1 d ang. 1/2 - Dydo W. (32)
informatyka
1 d inf. 2/2 - Patysiak P. (3)
9 15:05-15:50 religia
1 d rel - Smug Ł. (3)

Klasa 1 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 - Polowczyk M. (37)
wychowanie fizyczne
1 de chł. - Kwieciński W. (sg1)
1 08:00-08:45 pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 - Polowczyk M. (37)
podstawy ekonomii
1 e tor gr. 1 - Zielonka A. (17)
pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 - Polowczyk M. (37)
język angielski
1 e tor gr. 1 - Cholajda J. (14)
towaroznawstwo
1 e th gr. 2 - Jabłońska I. (25)
język niemiecki
1 e th gr. 2 - Pierzchalska A. (23)
2 08:55-09:40 podstawy ekonomii
1 e tor gr. 1 - Zielonka A. (4)
ekonomika handlu
1 e th gr. 2 - Jabłońska I. (37)
język angielski
1 e tor gr. 1 - Cholajda J. (36)
język niemiecki
1 e tor gr. 1 - Dydo W. (32)
pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 - Polowczyk M. (37)
język angielski
1 e tor gr. 1 - Cholajda J. (6)
ekonomika handlu
1 e th gr. 2 - Jabłońska I. (1)
religia
1 e rel - Smug Ł. (21)
zaj. opiek-wych.
1 e nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
3 09:50-10:35 podstawy przedsiębiorczości
1 e - Zielonka A. (4)
język polski
1 e - Bielak B. (21)
biologia
1 e - Sobańska M. (20)
język polski
1 e - Bielak B. (24)
organizacja i techniki reklamy
1 e tor gr. 1 - Linkowska A. (14)
język niemiecki
1 e th gr. 2 - Pierzchalska A. (4)
4 10:45-11:30 historia
1 e - Olejnik M. (17)
chemia
1 e - Mocna M. (16)
język polski
1 e - Bielak B. (32)
geografia
1 e - Walendowski R. (16)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 e - Borkowski P. (15)
5 11:45-12:30 matematyka
1 e - Mularczyk J. (35)
pracownia sprzedaży reklamy
1 e tor gr. 1 - Majchrzak M. (3)
organizacja sprzedaży
1 e th gr. 2 - Gałkowska-Witasiak J. (36)
informatyka
1 e tor gr. 1 - Patysiak P. (3)
język angielski
1 e th gr. 2 - Antczak B. (14)
organizacja i techniki reklamy
1 e tor gr. 1 - Linkowska A. (14)
język angielski
1 e th gr. 2 - Antczak B. (1)
zajęcia z wychowawcą
1 e - Patysiak P. (4)
6 12:35-13:20 prawo i etyka w reklamie
1 e tor gr. 1 - Dąbrowska N. (15)
organizacja sprzedaży
1 e th gr. 2 - Gałkowska-Witasiak J. (14)
matematyka
1 e - Mularczyk J. (32)
język niemiecki
1 e tor gr. 1 - Dydo W. (14)
informatyka
1 e th gr. 2 - Patysiak P. (3)
organizacja i techniki reklamy
1 e tor gr. 1 - Linkowska A. (14)
język angielski
1 e th gr. 2 - Antczak B. (1)
religia
1 e rel - Smug Ł. (32)
zaj. opiek-wych.
1 e nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
7 13:25-14:10 fizyka
1 e - Piotrowski P. (16)
wychowanie fizyczne
1 de chł. - Kwieciński W. (sg1)
prawo i etyka w reklamie
1 e tor gr. 1 - Dąbrowska N. (24)
ekonomika handlu
1 e th gr. 2 - Jabłońska I. (1)
wychowanie fizyczne
1 e dz. - Perz K. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 e dz. - Perz K. (sg1)
8 14:15-15:00 pracownia sprzedaży reklamy
1 e tor gr. 1 - Majchrzak M. (3)
organizacja sprzedaży
1 e th gr. 2 - Gałkowska-Witasiak J. (20)
wychowanie fizyczne
1 de chł. - Kwieciński W. (sg1)
marketing
1 e tor gr. 1 - Jabłońska I. (20)
wychowanie fizyczne
1 e dz. - Perz K. (sg1)
9 15:05-15:50 marketing
1 e tor gr. 1 - Jabłońska I. (1)

Klasa 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 statystyka
2 a stat. 1/2 - Majchrzak M. (3)
wychowanie fizyczne
2 a dz. - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
statystyka
2 a stat. 2/2 - Majchrzak M. (14)
1 08:00-08:45 wiedza o kulturze
2 a - Noga D. (20)
wychowanie fizyczne
2 a dz. - Borkowska A. (sg1)
matematyka
2 a - Mularczyk J. (25)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
ekonomika
2 a - Praiss A. (17)
2 08:55-09:40 język angielski
2 a ang. 1/2 - Cholajda J. (6)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
podstawy ekonomii
2 a - Praiss A. (20)
język polski
2 a - Litwicka A. (23)
geografia
2 a - Medzińska M. (21)
matematyka
2 a - Mularczyk J. (16)
3 09:50-10:35 ekonomika
2 a - Praiss A. (17)
język polski
2 a - Litwicka A. (23)
język polski
2 a - Litwicka A. (23)
religia
2 a rel - Wasielewski T. (15)
zaj. opiek-wych.
2 a nie-rel - Litwicka A. (23)
geografia
2 a - Medzińska M. (21)
4 10:45-11:30 rachunkowość
2 a - Ignasiak R. (23)
język polski
2 a - Litwicka A. (23)
historia
2 a - Nowak J. (17)
prawo
2 a - Dąbrowska N. (21)
geografia
2 a - Medzińska M. (21)
5 11:45-12:30 wiedza o społeczeństwie
2 a - Nowak J. (17)
rachunkowość
2 a - Ignasiak R. (20)
podstawy przedsiębiorczości
2 a - Zielonka A. (23)
religia
2 a rel - Wasielewski T. (15)
zaj. opiek-wych.
2 a nie-rel - Litwicka A. (23)
zajęcia z wychowawcą
2 a - Litwicka A. (23)
6 12:35-13:20 statystyka
2 a - Majchrzak M. (4)
rachunkowość
2 a - Ignasiak R. (20)
prawo
2 a - Dąbrowska N. (4)
ekonomika
2 a - Praiss A. (35)
podstawy ekonomii
2 a - Praiss A. (15)
7 13:25-14:10 język angielski
2 a-b ang-niem 2/2 - Sztandera M. (6)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
rachunkowość
2 a - Ignasiak R. (17)
wychowanie fizyczne
2 a dz. - Borkowska A. (sg1)
język niemiecki
2 a niem. 1/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (25)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
8 14:15-15:00 język angielski
2 a-b ang-niem 2/2 - Sztandera M. (6)
język niemiecki
2 a niem. 1/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (36)
język niemiecki
2 a niem. 1/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (25)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
9 15:05-15:50 język angielski
2 a ang. 1/2 - Cholajda J. (15)

Klasa 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wiedza o kulturze
2 b - Noga D. (20)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 b - Zielonka A. (23)
statystyka
2 b stat. 1/2 - Majchrzak M. (14)
podstawy ekonomii
2 b - Praiss A. (23)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
statystyka
2 b stat. 2/2 - Majchrzak M. (14)
2 08:55-09:40 język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
język niemiecki
2 b niem. 1/2 - Pierzchalska A. (17)
wiedza o społeczeństwie
2 b - Nowak J. (17)
religia
2 b rel - Wasielewski T. (35)
zaj. opiek-wych.
2 b nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
rachunkowość
2 b - Polowczyk M. (4)
podstawy ekonomii
2 b - Praiss A. (17)
3 09:50-10:35 geografia
2 b - Walendowski R. (16)
język polski
2 b - Sobczak B. (25)
matematyka
2 b - Szymczak E. (33)
rachunkowość
2 b - Polowczyk M. (21)
ekonomika
2 b - Praiss A. (20)
4 10:45-11:30 geografia
2 b - Walendowski R. (16)
język polski
2 b - Sobczak B. (25)
geografia
2 b - Walendowski R. (26)
religia
2 b rel - Wasielewski T. (4)
zaj. opiek-wych.
2 b nie-rel - Raszewska J. (17)
matematyka
2 b - Szymczak E. (35)
5 11:45-12:30 statystyka
2 b - Majchrzak M. (3)
ekonomika
2 b - Praiss A. (24)
rachunkowość
2 b - Polowczyk M. (20)
język polski
2 b - Sobczak B. (25)
zajęcia z wychowawcą
2 b - Szymczak E. (35)
6 12:35-13:20 historia
2 b - Nowak J. (17)
matematyka
2 b - Szymczak E. (35)
rachunkowość
2 b - Polowczyk M. (15)
prawo
2 b - Dąbrowska N. (20)
prawo
2 b - Dąbrowska N. (20)
7 13:25-14:10 język angielski
2 b ang. 1/2 - Cholajda J. (24)
język angielski
2 a-b ang-niem 2/2 - Sztandera M. (6)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 b dz. - Perz K. (sg1)
ekonomika
2 b - Praiss A. (24)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
język niemiecki
2 b niem. 1/2 - Pierzchalska A. (14)
8 14:15-15:00 język angielski
2 b ang. 1/2 - Cholajda J. (24)
język angielski
2 a-b ang-niem 2/2 - Sztandera M. (6)
wychowanie fizyczne
2 b dz. - Perz K. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 b dz. - Perz K. (sg1)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 - Dydo W. (32)
język niemiecki
2 b niem. 1/2 - Pierzchalska A. (1)
9 15:05-15:50

Klasa 2 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 religia
2 c - Ograbek Ł. (16)
wychowanie fizyczne
2 c dz. - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
1 08:00-08:45 język polski
2 c - Sobczak B. (25)
wychowanie fizyczne
2 c dz. - Kwieciński W. (sg1)
prawo
2 c - Dąbrowska N. (17)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
2 08:55-09:40 wiedza o kulturze
2 c - Noga D. (20)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 - Pierzchalska A. (15)
język niemiecki
2 c niem. 1/2 - Dydo W. (32)
geografia
2 c - Walendowski R. (20)
historia
2 c - Nowak J. (17)
rachunkowość
2 c - Strzałka A. (26)
3 09:50-10:35 religia
2 c - Ograbek Ł. (20)
rachunkowość
2 c - Strzałka A. (24)
język polski
2 c - Sobczak B. (25)
prawo
2 c - Dąbrowska N. (20)
rachunkowość
2 c - Strzałka A. (26)
4 10:45-11:30 podstawy przedsiębiorczości
2 c - Zielonka A. (25)
statystyka
2 c - Majchrzak M. (3)
język polski
2 c - Sobczak B. (25)
ekonomika
2 c - Praiss A. (24)
podstawy ekonomii
2 c - Praiss A. (25)
5 11:45-12:30 język polski
2 c - Sobczak B. (25)
wiedza o społeczeństwie
2 c - Nowak J. (17)
geografia
2 c - Walendowski R. (16)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 - Pierzchalska A. (6)
język niemiecki
2 c niem. 1/2 - Dydo W. (32)
zajęcia z wychowawcą
2 c - Dydo W. (32)
6 12:35-13:20 ekonomika
2 c - Praiss A. (25)
ekonomika
2 c - Praiss A. (4)
podstawy ekonomii
2 c - Praiss A. (32)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 - Pierzchalska A. (6)
język niemiecki
2 c niem. 1/2 - Dydo W. (32)
matematyka
2 c - Mularczyk J. (26)
7 13:25-14:10 statystyka
2 c stat. 2/2 - Majchrzak M. (3)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. - Rudowicz C. (sg1)
język angielski
2 c-d ang 2/2 - Antczak B. (35)
język angielski
2 c ang. 1/2 - Sztandera M. (6)
rachunkowość
2 c - Strzałka A. (23)
matematyka
2 c - Mularczyk J. (26)
8 14:15-15:00 język angielski
2 c-d ang 2/2 - Antczak B. (35)
język angielski
2 c ang. 1/2 - Sztandera M. (6)
geografia
2 c - Walendowski R. (16)
wychowanie fizyczne
2 c dz. - Kwieciński W. (sg1)
9 15:05-15:50 statystyka
2 c stat. 1/2 - Majchrzak M. (38)

Klasa 2 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 statystyka
2 d stat. 1/2 - Majchrzak M. (14)
1 08:00-08:45 geografia
2 d - Medzińska M. (21)
język niemiecki
2 d niem. 1/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (1)
geografia
2 d - Medzińska M. (21)
religia
2 d rel - Smug Ł. (4)
2 08:55-09:40 podstawy ekonomii
2 d - Praiss A. (23)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 - Pierzchalska A. (15)
język niemiecki
2 d niem. 1/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 1/2 - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 2/2 - Rudowicz C. (sg1)
rachunkowość
2 d - Woźniak A. (16)
wychowanie fizyczne
2 d wf 1/2 - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 2/2 - Rudowicz C. (sg1)
3 09:50-10:35 statystyka
2 d - Majchrzak M. (21)
historia
2 d - Nowak J. (17)
geografia
2 d - Medzińska M. (21)
ekonomika
2 d - Fabisiak L. (4)
religia
2 d rel - Smug Ł. (37)
zaj. opiek-wych.
2 d nie-rel - Woźniak A. (30)
4 10:45-11:30 rachunkowość
2 d - Woźniak A. (15)
język polski
2 d - Bielak B. (21)
podstawy ekonomii
2 d - Praiss A. (24)
język polski
2 d - Bielak B. (32)
matematyka
2 d - Józefiak U. (33)
5 11:45-12:30 podstawy przedsiębiorczości
2 d - Zielonka A. (4)
ekonomika
2 d - Fabisiak L. (4)
prawo
2 d - Dąbrowska N. (4)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 - Pierzchalska A. (6)
zajęcia z wychowawcą
2 d - Woźniak A. (16)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
2 d wf 1/2 - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 2/2 - Rudowicz C. (sg1)
język polski
2 d - Bielak B. (17)
ekonomika
2 d - Fabisiak L. (21)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 - Pierzchalska A. (6)
rachunkowość
2 d - Woźniak A. (16)
7 13:25-14:10 wiedza o społeczeństwie
2 d - Nowak J. (17)
matematyka
2 d - Józefiak U. (33)
język angielski
2 d ang. 1/2 - Cholajda J. (16)
język angielski
2 c-d ang 2/2 - Antczak B. (35)
rachunkowość
2 d - Woźniak A. (16)
8 14:15-15:00 prawo
2 d - Dąbrowska N. (15)
matematyka
2 d - Józefiak U. (33)
język angielski
2 d ang. 1/2 - Cholajda J. (16)
język angielski
2 c-d ang 2/2 - Antczak B. (35)
wiedza o kulturze
2 d - Noga D. (21)
9 15:05-15:50 statystyka
2 d stat. 2/2 - Majchrzak M. (14)
język niemiecki
2 d niem. 1/2 - Chodkiewicz-Śniegula B. (21)

Klasa 2 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 organizacja i techniki reklamy
2 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th - Woźniak A. (37)
podstawy przedsiębiorczości
2 e - Zielonka A. (24)
1 08:00-08:45 pracownia sprzedaży reklamy
2 e 1/2 tor - Majchrzak M. (36)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th - Woźniak A. (37)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th - Woźniak A. (37)
marketing
2 e 1/2 tor - Jabłońska I. (30)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
2 e - Kwieciński W. (sg1)
organizacja sprzedaży
2 e 2/2 th - Gałkowska-Witasiak J. (24)
organizacja i techniki reklamy
2 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
prawo i etyka w reklamie
2 e 1/2 tor - Dąbrowska N. (26)
wychowanie fizyczne
2 e - Kwieciński W. (sg1)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th - Woźniak A. (37)
pracownia multimedialna
2 e 1/2 tor - Patysiak P. (3)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 e - Kwieciński W. (sg1)
statystyka
2 e - Majchrzak M. (3)
wiedza o społeczeństwie
2 e - Nowak J. (17)
statystyka
2 e - Majchrzak M. (37)
język polski
2 e - Sobczak B. (25)
4 10:45-11:30 geografia
2 e - Kwieciński W. (32)
geografia
2 e - Kwieciński W. (36)
język niemiecki
2 e - Dydo W. (6)
matematyka
2 e - Mularczyk J. (35)
matematyka
2 e - Mularczyk J. (1)
5 11:45-12:30 język angielski
2 e - Sztandera M. (6)
rachunkowość handlowa
2 e 2/2 th - Korotczuk A. (6)
organizacja i techniki reklamy
2 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
język niemiecki
2 e - Dydo W. (32)
religia
2 e rel - Smug Ł. (3)
zajęcia z wychowawcą
2 e - Kwieciński W. (3)
6 12:35-13:20 język angielski
2 e - Sztandera M. (6)
język angielski
2 e - Sztandera M. (6)
język polski
2 e - Sobczak B. (25)
religia
2 e rel - Smug Ł. (3)
geografia
2 e - Kwieciński W. (1)
7 13:25-14:10 ekonomika handlu
2 e 2/2 th - Jabłońska I. (15)
prawo i etyka w reklamie
2 e 1/2 tor - Dąbrowska N. (1)
ekonomika handlu
2 e 2/2 th - Jabłońska I. (17)
pracownia multimedialna
2 e 1/2 tor - Patysiak P. (3)
język polski
2 e - Sobczak B. (25)
rachunkowość handlowa
2 e 2/2 th - Korotczuk A. (26)
wiedza o kulturze
2 e - Noga D. (21)
8 14:15-15:00 towaroznawstwo
2 e 2/2 th - Jabłońska I. (17)
historia
2 e - Nowak J. (17)
organizacja sprzedaży
2 e 2/2 th - Gałkowska-Witasiak J. (26)
pracownia sprzedaży reklamy
2 e 1/2 tor - Majchrzak M. (37)
9 15:05-15:50 marketing
2 e 1/2 tor - Jabłońska I. (14)
język niemiecki
2 e - Dydo W. (32)

Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a dz. - Borkowska A. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a dz. - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a dz. - Borkowska A. (sg1)
2 08:55-09:40 matematyka
3 a - Józefiak U. (33)
historia i społeczeństwo
3 a - Nowak J. (17)
religia
3 a rel - Wasielewski T. (32)
zaj. opiek-wych.
3 a nie-rel 2h - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
3 a nie-rel 1h - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
matematyka
3 a - Józefiak U. (33)
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 - Strzałka A. (38)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 - Korotczuk A. (30)
rachunkowość
3 a - Korotczuk A. (26)
geografia
3 a - Walendowski R. (24)
historia i społeczeństwo
3 a - Nowak J. (17)
matematyka
3 a - Józefiak U. (33)
4 10:45-11:30 pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 - Strzałka A. (38)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 - Korotczuk A. (30)
rachunkowość
3 a - Korotczuk A. (26)
prawo
3 a - Dąbrowska N. (4)
język polski
3 a - Litwicka A. (23)
język angielski
3 a ang. 1/2 - Klamka K. (36)
język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (6)
5 11:45-12:30 rachunkowość
3 a - Korotczuk A. (26)
geografia
3 a - Walendowski R. (26)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 - Strzałka A. (38)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 - Korotczuk A. (30)
język polski
3 a - Litwicka A. (23)
prawo
3 a - Dąbrowska N. (24)
6 12:35-13:20 rachunkowość
3 a - Korotczuk A. (26)
język polski
3 a - Litwicka A. (23)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 - Strzałka A. (38)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 - Korotczuk A. (30)
ekonomika
3 a - Fabisiak L. (24)
ekonomika
3 a - Fabisiak L. (36)
7 13:25-14:10 język angielski
3 a ang. 1/2 - Klamka K. (36)
język angielski
3 a ang. 1/2 - Klamka K. (36)
język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (1)
zajęcia z wychowawcą
3 a - Korotczuk A. (26)
język angielski
3 a ang. 1/2 - Klamka K. (36)
język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (3)
8 14:15-15:00 język angielski
3 a ang. 1/2 - Klamka K. (36)
język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (1)
religia
3 a rel - Wasielewski T. (4)
zaj. opiek-wych.
3 a nie-rel 2h - Fabisiak L. (24)
9 15:05-15:50 język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (1)

Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 b dz. - Rudowicz C. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 b dz. - Rudowicz C. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
rachunkowość
3 b - Walendowski T. (20)
wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 b dz. - Rudowicz C. (sg1)
2 08:55-09:40 rachunkowość
3 b - Walendowski T. (24)
geografia
3 b - Medzińska M. (21)
prawo
3 b - Dąbrowska N. (20)
matematyka
3 b - Szymczak E. (25)
3 09:50-10:35 rachunkowość
3 b - Walendowski T. (24)
język angielski
3 b ang. 1/2 - Cholajda J. (36)
ekonomika
3 b - Fabisiak L. (4)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 - Ignasiak R. (30)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
zajęcia z wychowawcą
3 b - Cholajda J. (24)
4 10:45-11:30 język angielski
3 b ang. 1/2 - Cholajda J. (24)
język angielski
3 b ang. 2/2 - Klamka K. (36)
historia i społeczeństwo
3 b - Nowak J. (17)
język polski
3 b - Litwicka A. (23)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 - Ignasiak R. (30)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
rachunkowość
3 b - Walendowski T. (16)
5 11:45-12:30 język angielski
3 b ang. 1/2 - Cholajda J. (14)
język angielski
3 b ang. 2/2 - Klamka K. (36)
język polski
3 b - Litwicka A. (23)
geografia
3 b - Medzińska M. (21)
ekonomika
3 b - Fabisiak L. (4)
historia i społeczeństwo
3 b - Nowak J. (17)
6 12:35-13:20 język polski
3 b - Litwicka A. (23)
prawo
3 b - Dąbrowska N. (33)
matematyka
3 b - Szymczak E. (35)
matematyka
3 b - Szymczak E. (26)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 - Ignasiak R. (30)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
7 13:25-14:10 matematyka
3 b - Szymczak E. (35)
religia
3 b rel - Wasielewski T. (4)
religia
3 b rel - Wasielewski T. (25)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 - Ignasiak R. (30)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
8 14:15-15:00 matematyka
3 b - Szymczak E. (35)
9 15:05-15:50 język angielski
3 b ang. 2/2 - Klamka K. (36)

Klasa 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 - Misiak J. (38)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
prawo
3 c - Dąbrowska N. (16)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 - Misiak J. (38)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
wychowanie fizyczne
3 c wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 c wf 1/2 - Borkowska A. (sg1)
język polski
3 c - Litwicka A. (23)
język angielski
3 c ang. 1/2 - Pierzchalska A. (32)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
3 c - Olejnik M. (32)
wychowanie fizyczne
3 c wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 c wf 1/2 - Borkowska A. (sg1)
rachunkowość
3 c - Strzałka A. (15)
język polski
3 c - Litwicka A. (23)
prawo
3 c - Dąbrowska N. (32)
4 10:45-11:30 geografia
3 c - Medzińska M. (21)
rachunkowość
3 c - Strzałka A. (15)
rachunkowość
3 c - Strzałka A. (15)
ekonomika
3 c - Fabisiak L. (15)
język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (6)
język angielski
3 c ang. 1/2 - Pierzchalska A. (3)
5 11:45-12:30 ekonomika
3 c - Fabisiak L. (20)
rachunkowość
3 c - Strzałka A. (15)
wychowanie fizyczne
3 c wf 2/2 - Kwieciński W. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 c wf 1/2 - Borkowska A. (sg1)
historia i społeczeństwo
3 c - Olejnik M. (24)
zajęcia z wychowawcą
3 c - Pierzchalska A. (25)
6 12:35-13:20 religia
3 c rel - Ograbek Ł. (32)
religia
3 c rel - Ograbek Ł. (24)
zaj. opiek-wych.
3 c nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
matematyka
3 c - Józefiak U. (33)
matematyka
3 c - Józefiak U. (33)
geografia
3 c - Medzińska M. (21)
7 13:25-14:10 język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (1)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 - Misiak J. (38)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (3)
język angielski
3 c ang. 1/2 - Pierzchalska A. (20)
język polski
3 c - Litwicka A. (23)
8 14:15-15:00 język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (1)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 - Misiak J. (38)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
język angielski
3 c ang. 1/2 - Pierzchalska A. (20)
matematyka
3 c - Józefiak U. (33)
9 15:05-15:50 język angielski
3 a-c ang 2/2 - Antczak B. (1)
język angielski
3 c ang. 1/2 - Pierzchalska A. (16)

Klasa 3 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
3 d - Olejnik M. (16)
2 08:55-09:40 ekonomika
3 d - Fabisiak L. (1)
prawo
3 d - Dąbrowska N. (26)
ekonomika
3 d - Fabisiak L. (6)
3 09:50-10:35 język polski
3 d - Litwicka A. (23)
religia
3 d - Ograbek Ł. (20)
prawo
3 d - Dąbrowska N. (1)
wychowanie fizyczne
3 d - Rudowicz C. (sg1)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 d - Rudowicz C. (sg1)
matematyka
3 d - Józefiak U. (33)
geografia
3 d - Medzińska M. (21)
wychowanie fizyczne
3 d - Rudowicz C. (sg1)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
5 11:45-12:30 rachunkowość
3 d - Ignasiak R. (1)
matematyka
3 d - Józefiak U. (33)
rachunkowość
3 d - Ignasiak R. (35)
język angielski
3 d - Sztandera M. (21)
zajęcia z wychowawcą
3 d - Fabisiak L. (37)
6 12:35-13:20 rachunkowość
3 d - Ignasiak R. (1)
geografia
3 d - Medzińska M. (21)
język polski
3 d - Litwicka A. (23)
rachunkowość
3 d - Ignasiak R. (36)
język polski
3 d - Litwicka A. (23)
7 13:25-14:10 pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
język angielski
3 d - Sztandera M. (6)
matematyka
3 d - Józefiak U. (33)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
matematyka
3 d - Józefiak U. (33)
8 14:15-15:00 pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
język angielski
3 d - Sztandera M. (6)
matematyka
3 d - Józefiak U. (33)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
historia i społeczeństwo
3 d - Olejnik M. (17)
9 15:05-15:50 religia
3 d - Ograbek Ł. (1)

Klasa 3 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
3 e 1/2 tor - Raszewska J. (4)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
język polski
3 e - Bielak B. (24)
język angielski
3 e 2/2 th - Klamka K. (36)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
3 e - Raszewska J. (36)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
pracownia sprzedaży reklamy
3 e 1/2 tor - Majchrzak M. (37)
język angielski
3 e 2/2 th - Klamka K. (36)
język angielski
3 e 1/2 tor - Raszewska J. (6)
język angielski
3 e 2/2 th - Klamka K. (36)
3 09:50-10:35 pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
język angielski zawodowy
3 e 2/2 th - Antczak B. (36)
marketing
3 e 1/2 tor - Gałkowska-Witasiak J. (1)
język polski
3 e - Bielak B. (26)
religia
3 e rel - Smug Ł. (3)
zaj. opiek-wych.
3 e nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
język angielski
3 e 1/2 tor - Raszewska J. (6)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
4 10:45-11:30 pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
ekonomika handlu
3 e 2/2 th - Jabłońska I. (37)
geografia
3 e - Walendowski R. (24)
pracownia multimedialna
3 e 1/2 tor - Patysiak P. (3)
pracownia marketingu
3 e 2/2 th - Fabisiak L. (37)
religia
3 e rel - Smug Ł. (3)
zaj. opiek-wych.
3 e nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
pracownia projektowa
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
5 11:45-12:30 matematyka
3 e - Józefiak U. (33)
język polski
3 e - Bielak B. (37)
historia i społeczeństwo
3 e - Nowak J. (17)
matematyka
3 e - Józefiak U. (33)
wychowanie fizyczne
3 e - Perz K. (sg1)
6 12:35-13:20 matematyka
3 e - Józefiak U. (33)
pracownia sprzedaży reklamy
3 e 1/2 tor - Majchrzak M. (14)
rachunkowość handlowa
3 e 2/2 th - Korotczuk A. (26)
wychowanie fizyczne
3 e - Perz K. (sg1)
geografia
3 e - Walendowski R. (16)
wychowanie fizyczne
3 e - Perz K. (sg1)
7 13:25-14:10 pracownia projektowa
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
rachunkowość handlowa
3 e 2/2 th - Korotczuk A. (26)
język angielski
3 e 1/2 tor - Raszewska J. (15)
pracownia sprzedaży
3 e 2/2 th - Walendowski T. (30)
pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
język angielski
3 e 2/2 th - Klamka K. (36)
historia i społeczeństwo
3 e - Nowak J. (17)
język angielski
3 e 1/2 tor - Raszewska J. (36)
pracownia marketingu
3 e 2/2 th - Fabisiak L. (37)
8 14:15-15:00 pracownia projektowa
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
język angielski
3 e 2/2 th - Klamka K. (36)
sprzedaż w reklamie
3 e 1/2 tor - Ignasiak R. (30)
ekonomika handlu
3 e 2/2 th - Jabłońska I. (32)
pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
pracownia marketingu
3 e 2/2 th - Fabisiak L. (24)
marketing
3 e 1/2 tor - Gałkowska-Witasiak J. (1)
sprzedaż w reklamie
3 e 1/2 tor - Ignasiak R. (37)
pracownia sprzedaży
3 e 2/2 th - Walendowski T. (30)
9 15:05-15:50 marketing
3 e 1/2 tor - Gałkowska-Witasiak J. (20)
pracownia sprzedaży
3 e 2/2 th - Walendowski T. (30)

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. - Rudowicz C. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. - Rudowicz C. (sg1)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 - Ignasiak R. (38)
geografia
4 a - Walendowski R. (16)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 - Ignasiak R. (38)
2 08:55-09:40 matematyka
4 a - Górska-Wilk J. (35)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 - Ignasiak R. (38)
język polski
4 a - Sobczak B. (25)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 - Ignasiak R. (38)
język angielski zawodowy
4 a-b ang.zaw. 2/2 - Antczak B. (20)
3 09:50-10:35 język angielski
4 a ang. 1/2 - Cholajda J. (3)
język angielski
4 a ang. 2/2 - Sztandera M. (6)
rachunkowość
4 a - Misiak J. (35)
matematyka
4 a - Górska-Wilk J. (35)
język angielski
4 a ang. 1/2 - Cholajda J. (14)
język angielski
4 a ang. 2/2 - Sztandera M. (6)
zajęcia z wychowawcą
4 a - Walendowski R. (16)
4 10:45-11:30 prawo
4 a - Dąbrowska N. (20)
rachunkowość
4 a - Misiak J. (35)
matematyka
4 a - Górska-Wilk J. (35)
język angielski
4 a ang. 1/2 - Cholajda J. (14)
język angielski
4 a ang. 2/2 - Sztandera M. (6)
historia i społeczeństwo
4 a - Nowak J. (17)
5 11:45-12:30 geografia
4 a - Walendowski R. (16)
język polski
4 a - Sobczak B. (25)
religia
4 a rel - Wasielewski T. (25)
historia i społeczeństwo
4 a - Nowak J. (17)
język angielski
4 a ang. 1/2 - Cholajda J. (14)
język angielski
4 a ang. 2/2 - Sztandera M. (6)
6 12:35-13:20 geografia
4 a - Walendowski R. (16)
język polski
4 a - Sobczak B. (25)
religia
4 a rel - Wasielewski T. (26)
rachunkowość
4 a - Misiak J. (15)
język angielski
4 a ang. 1/2 - Cholajda J. (14)
język angielski
4 a ang. 2/2 - Sztandera M. (6)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
4 a dz. - Borkowska A. (sg1)
prawo
4 a - Dąbrowska N. (20)
rachunkowość
4 a - Misiak J. (15)
język angielski zawodowy
4 a ang.zaw. 1/2 - Sztandera M. (6)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
4 a dz. - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 a-b chł. - Rudowicz C. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 a dz. - Borkowska A. (sg1)
9 15:05-15:50

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. - Rudowicz C. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. - Rudowicz C. (sg1)
religia
4 b rel - Ograbek Ł. (16)
język angielski
4 b ang. 2/2 - Klamka K. (36)
język polski
4 b - Sobczak B. (25)
2 08:55-09:40 historia i społeczeństwo
4 b - Olejnik M. (16)
rachunkowość
4 b - Strzałka A. (35)
język angielski
4 b ang. 1/2 - Raszewska J. (15)
język angielski
4 b ang. 2/2 - Klamka K. (36)
rachunkowość
4 b - Strzałka A. (35)
język angielski zawodowy
4 b ang.zaw. 1/2 - Cholajda J. (30)
język angielski zawodowy
4 a-b ang.zaw. 2/2 - Antczak B. (20)
3 09:50-10:35 matematyka
4 b - Józefiak U. (33)
geografia
4 b - Walendowski R. (16)
język angielski
4 b ang. 1/2 - Raszewska J. (6)
język angielski
4 b ang. 2/2 - Klamka K. (32)
rachunkowość
4 b - Strzałka A. (35)
zajęcia z wychowawcą
4 b - Rudowicz C. (sg1)
4 10:45-11:30 matematyka
4 b - Józefiak U. (33)
prawo
4 b - Dąbrowska N. (20)
matematyka
4 b - Józefiak U. (33)
matematyka
4 b - Józefiak U. (33)
rachunkowość
4 b - Strzałka A. (20)
5 11:45-12:30 pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 - Polowczyk M. (38)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 - Polowczyk M. (38)
matematyka
4 b - Józefiak U. (33)
prawo
4 b - Dąbrowska N. (20)
historia i społeczeństwo
4 b - Olejnik M. (26)
6 12:35-13:20 pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 - Polowczyk M. (38)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 - Polowczyk M. (38)
geografia
4 b - Walendowski R. (16)
język polski
4 b - Sobczak B. (25)
religia
4 b rel - Ograbek Ł. (25)
7 13:25-14:10 język angielski
4 b ang. 1/2 - Raszewska J. (32)
język polski
4 b - Sobczak B. (25)
wychowanie fizyczne
4 b dz. - Kwieciński W. (sg1)
geografia
4 b - Walendowski R. (16)
wychowanie fizyczne
4 b dz. - Kwieciński W. (sg1)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. - Rudowicz C. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 b dz. - Kwieciński W. (sg1)
9 15:05-15:50

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
4 c - Borkowska A. (sg1)
1 08:00-08:45 rachunkowość
4 c - Gałkowska-Witasiak J. (26)
geografia
4 c - Medzińska M. (21)
2 08:55-09:40 rachunkowość
4 c - Gałkowska-Witasiak J. (26)
rachunkowość
4 c - Gałkowska-Witasiak J. (4)
język polski
4 c - Bielak B. (24)
3 09:50-10:35 prawo
4 c - Dąbrowska N. (37)
prawo
4 c - Dąbrowska N. (37)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 - Polowczyk M. (14)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
historia i społeczeństwo
4 c - Olejnik M. (36)
zajęcia z wychowawcą
4 c - Borkowska A. (3)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 c - Borkowska A. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 c - Borkowska A. (sg1)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 - Polowczyk M. (14)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (30)
język angielski
4 c - Klamka K. (36)
język polski
4 c - Bielak B. (24)
5 11:45-12:30 geografia
4 c - Medzińska M. (21)
geografia
4 c - Medzińska M. (21)
język angielski
4 c - Klamka K. (36)
język angielski
4 c - Klamka K. (36)
język polski
4 c - Bielak B. (30)
6 12:35-13:20 język angielski
4 c - Klamka K. (36)
język angielski zawodowy
4 c - Antczak B. (1)
język angielski
4 c - Klamka K. (36)
rachunkowość
4 c - Gałkowska-Witasiak J. (37)
matematyka
4 c - Józefiak U. (33)
7 13:25-14:10 matematyka
4 c - Józefiak U. (33)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 - Polowczyk M. (14)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (38)
matematyka
4 c - Józefiak U. (33)
historia i społeczeństwo
4 c - Olejnik M. (17)
8 14:15-15:00 pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 - Polowczyk M. (14)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 - Woźniak A. (38)
religia
4 c rel - Smug Ł. (21)
religia
4 c rel - Smug Ł. (16)
9 15:05-15:50

Klasa 4 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
4 d - Górska-Wilk J. (35)
zajęcia z wychowawcą
4 d - Walendowski T. (1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 d - Rudowicz C. (sg1)
marketing
4 d - Jabłońska I. (1)
wychowanie fizyczne
4 d - Rudowicz C. (sg1)
marketing
4 d - Jabłońska I. (4)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 d - Rudowicz C. (sg1)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
rachunkowość
4 d - Walendowski T. (36)
język angielski
4 d - Raszewska J. (32)
historia i społeczeństwo
4 d - Nowak J. (17)
4 10:45-11:30 język polski
4 d - Litwicka A. (6)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
rachunkowość
4 d - Walendowski T. (36)
język angielski
4 d - Raszewska J. (17)
język polski
4 d - Litwicka A. (23)
5 11:45-12:30 religia
4 d rel - Ograbek Ł. (23)
zaj. opiek-wych.
4 d nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
rachunkowość
4 d - Walendowski T. (1)
matematyka
4 d - Górska-Wilk J. (1)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
język angielski
4 d - Raszewska J. (36)
6 12:35-13:20 geografia
4 d - Medzińska M. (21)
historia i społeczeństwo
4 d - Nowak J. (36)
matematyka
4 d - Górska-Wilk J. (1)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 - Walendowska M. (38)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 - Walendowski T. (30)
matematyka
4 d - Górska-Wilk J. (4)
7 13:25-14:10 religia
4 d rel - Ograbek Ł. (23)
zaj. opiek-wych.
4 d nie-rel - Walendowski T. (30)
język polski
4 d - Litwicka A. (23)
rachunkowość
4 d - Walendowski T. (37)
matematyka
4 d - Górska-Wilk J. (4)
8 14:15-15:00 geografia
4 d - Medzińska M. (21)
geografia
4 d - Medzińska M. (21)
9 15:05-15:50 język angielski zawodowy
4 d - Antczak B. (24)

Klasa 4 e - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski zawodowy
4 e 1/2 tor - Cholajda J. (6)
język angielski zawodowy
4 e 2/2 th - Antczak B. (20)
1 08:00-08:45 pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
pracownia marketingu
4 e 2/2 th - Fabisiak L. (15)
język angielski zawodowy
4 e 1/2 tor - Cholajda J. (6)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
2 08:55-09:40 pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
pracownia sprzedaży reklamy
4 e 1/2 tor - Majchrzak M. (3)
pracownia marketingu
4 e 2/2 th - Fabisiak L. (37)
język angielski
4 e - Raszewska J. (15)
pracownia sprzedaży reklamy
4 e 1/2 tor - Majchrzak M. (14)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
3 09:50-10:35 język polski
4 e - Bielak B. (1)
pracownia projektowa
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
pracownia marketingu
4 e 2/2 th - Fabisiak L. (6)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
wychowanie fizyczne
4 e - Perz K. (sg1)
zajęcia z wychowawcą
4 e - Majchrzak M. (36)
4 10:45-11:30 język polski
4 e - Bielak B. (1)
pracownia projektowa
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
rachunkowość handlowa
4 e 2/2 th - Gałkowska-Witasiak J. (6)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th - Walendowska M. (38)
wychowanie fizyczne
4 e - Perz K. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 e - Perz K. (sg1)
5 11:45-12:30 język angielski
4 e - Raszewska J. (32)
matematyka
4 e - Szymczak E. (35)
matematyka
4 e - Szymczak E. (37)
matematyka
4 e - Szymczak E. (26)
religia
4 e rel - Smug Ł. (33)
zaj. opiek-wych.
4 e nie-rel - Galuba-Bryja I. (biblioteka)
6 12:35-13:20 język angielski
4 e - Raszewska J. (3)
język angielski
4 e - Raszewska J. (3)
historia i społeczeństwo
4 e - Nowak J. (17)
historia i społeczeństwo
4 e - Nowak J. (17)
język angielski
4 e - Raszewska J. (35)
7 13:25-14:10 geografia
4 e - Medzińska M. (21)
geografia
4 e - Medzińska M. (21)
geografia
4 e - Medzińska M. (21)
pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
rachunkowość handlowa
4 e 2/2 th - Gałkowska-Witasiak J. (21)
religia
4 e rel - Smug Ł. (35)
8 14:15-15:00 język polski
4 e - Bielak B. (25)
pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)
język angielski zawodowy
4 e 2/2 th - Antczak B. (3)
9 15:05-15:50 pracownia projektowa
4 e 1/2 tor - Linkowska A. (14)

Nauczyciel Antczak Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 d ang. 2/2 (36)
język angielski zawodowy
4 e 2/2 th (20)
1 08:00-08:45 język angielski
1 d ang. 2/2 (20)
2 08:55-09:40 język angielski zawodowy
4 a-b ang.zaw. 2/2 (20)
3 09:50-10:35 język angielski zawodowy
3 e 2/2 th (36)
4 10:45-11:30 język angielski
3 a-c ang 2/2 (6)
5 11:45-12:30 język angielski
1 e th gr. 2 (14)
język angielski
1 e th gr. 2 (1)
6 12:35-13:20 język angielski zawodowy
4 c (1)
język angielski
1 e th gr. 2 (1)
7 13:25-14:10 język angielski
3 a-c ang 2/2 (1)
język angielski
2 c-d ang 2/2 (35)
język angielski
3 a-c ang 2/2 (3)
8 14:15-15:00 język angielski
3 a-c ang 2/2 (1)
język angielski
2 c-d ang 2/2 (35)
język angielski zawodowy
4 e 2/2 th (3)
9 15:05-15:50 język angielski zawodowy
4 d (24)
język angielski
3 a-c ang 2/2 (1)

Nauczyciel Bielak Bogumiła - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
3 e (24)
2 08:55-09:40 język polski
1 a (21)
język polski
4 c (24)
język polski
1 d (24)
3 09:50-10:35 język polski
4 e (1)
język polski
1 e (21)
język polski
3 e (26)
język polski
1 e (24)
4 10:45-11:30 język polski
4 e (1)
język polski
2 d (21)
język polski
1 e (32)
język polski
2 d (32)
język polski
4 c (24)
5 11:45-12:30 język polski
1 d (24)
język polski
3 e (37)
język polski
1 a (24)
język polski
1 d (16)
język polski
4 c (30)
6 12:35-13:20 język polski
1 a (24)
język polski
2 d (17)
język polski
1 a (24)
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00 język polski
4 e (25)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Borkowska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
2 a dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 c (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a dz. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 a dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a dz. (sg1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 c wf 1/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 1/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 1/2 (sg1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 c wf 1/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b (sg1)
zajęcia z wychowawcą
4 c (3)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 c (sg1)
wychowanie fizyczne
4 c (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a (sg1)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
1 b (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b (sg1)
wychowanie fizyczne
3 c wf 1/2 (sg1)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
2 d wf 1/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a (sg1)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
4 a dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 a dz. (sg1)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
4 a dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 a dz. (sg1)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Borkowski Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 edukacja dla bezpieczeństwa
1 b (15)
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 a (15)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 c (15)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 d (15)
4 10:45-11:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 e (15)
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Chodkiewicz-Śniegula Bogna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 b-d niem 2/2 (24)
język niemiecki
2 d niem. 1/2 (1)
2 08:55-09:40 język niemiecki
1 b-d niem 2/2 (15)
język niemiecki
2 d niem. 1/2 (1)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10 język niemiecki
1 a-c ang-niem 2/2 (1)
język niemiecki
2 a niem. 1/2 (25)
8 14:15-15:00 język niemiecki
2 a niem. 1/2 (36)
język niemiecki
1 a-c ang-niem 2/2 (15)
język niemiecki
2 a niem. 1/2 (25)
9 15:05-15:50 język niemiecki
2 d niem. 1/2 (21)

Nauczyciel Cholajda Jakub - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski zawodowy
4 e 1/2 tor (6)
1 08:00-08:45 język angielski
1 e tor gr. 1 (14)
język angielski zawodowy
4 e 1/2 tor (6)
2 08:55-09:40 język angielski
2 a ang. 1/2 (6)
język angielski
1 e tor gr. 1 (36)
język angielski
1 e tor gr. 1 (6)
język angielski zawodowy
4 b ang.zaw. 1/2 (30)
3 09:50-10:35 język angielski
4 a ang. 1/2 (3)
język angielski
3 b ang. 1/2 (36)
język angielski
4 a ang. 1/2 (14)
zajęcia z wychowawcą
3 b (24)
4 10:45-11:30 język angielski
3 b ang. 1/2 (24)
język angielski
4 a ang. 1/2 (14)
5 11:45-12:30 język angielski
3 b ang. 1/2 (14)
język angielski
4 a ang. 1/2 (14)
6 12:35-13:20 język angielski
4 a ang. 1/2 (14)
7 13:25-14:10 język angielski
2 b ang. 1/2 (24)
język angielski
2 d ang. 1/2 (16)
8 14:15-15:00 język angielski
2 b ang. 1/2 (24)
język angielski
2 d ang. 1/2 (16)
9 15:05-15:50 język angielski
2 a ang. 1/2 (15)

Nauczyciel Dąbrowska Natalia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 prawo
2 c (17)
prawo
3 c (16)
2 08:55-09:40 prawo
3 d (26)
prawo i etyka w reklamie
2 e 1/2 tor (26)
prawo
3 b (20)
3 09:50-10:35 prawo
4 c (37)
prawo
4 c (37)
prawo
3 d (1)
prawo
2 c (20)
prawo
3 c (32)
4 10:45-11:30 prawo
4 a (20)
prawo
4 b (20)
prawo
3 a (4)
prawo
2 a (21)
5 11:45-12:30 prawo
2 d (4)
prawo
4 b (20)
prawo
3 a (24)
6 12:35-13:20 prawo i etyka w reklamie
1 e tor gr. 1 (15)
prawo
3 b (33)
prawo
2 a (4)
prawo
2 b (20)
prawo
2 b (20)
7 13:25-14:10 prawo i etyka w reklamie
2 e 1/2 tor (1)
prawo
4 a (20)
prawo i etyka w reklamie
1 e tor gr. 1 (24)
8 14:15-15:00 prawo
2 d (15)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Dydo Wioletta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 a-c ang-niem 2/2 (32)
1 08:00-08:45 język angielski
1 a-c ang-niem 2/2 (32)
2 08:55-09:40 język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 (32)
język niemiecki
2 c niem. 1/2 (32)
język niemiecki
1 e tor gr. 1 (32)
3 09:50-10:35 język angielski
1 b (32)
4 10:45-11:30 język niemiecki
2 e (6)
język angielski
1 b (32)
5 11:45-12:30 język niemiecki
2 e (32)
język niemiecki
2 c niem. 1/2 (32)
zajęcia z wychowawcą
2 c (32)
6 12:35-13:20 język niemiecki
1 e tor gr. 1 (14)
język niemiecki
2 c niem. 1/2 (32)
język niemiecki
1 d niem. 1/2 (37)
7 13:25-14:10 język angielski
1 d ang. 1/2 (32)
język niemiecki
1 d niem. 1/2 (32)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 (32)
8 14:15-15:00 język angielski
1 d ang. 1/2 (32)
język niemiecki
2 a-b ang-niem 2/2 (32)
9 15:05-15:50 język niemiecki
2 e (32)

Nauczyciel Fabisiak Lidia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia marketingu
4 e 2/2 th (15)
2 08:55-09:40 ekonomika
3 d (1)
pracownia marketingu
4 e 2/2 th (37)
ekonomika
3 d (6)
ekonomika
1 b (26)
3 09:50-10:35 ekonomika
1 a (15)
pracownia marketingu
4 e 2/2 th (6)
ekonomika
3 b (4)
ekonomika
2 d (4)
4 10:45-11:30 pracownia marketingu
3 e 2/2 th (37)
ekonomika
3 c (15)
5 11:45-12:30 ekonomika
3 c (20)
ekonomika
2 d (4)
ekonomika
1 b (6)
ekonomika
3 b (4)
zajęcia z wychowawcą
3 d (37)
6 12:35-13:20 ekonomika
1 c (37)
ekonomika
1 a (37)
ekonomika
2 d (21)
ekonomika
3 a (24)
ekonomika
3 a (36)
7 13:25-14:10 ekonomika
1 c (37)
pracownia marketingu
3 e 2/2 th (37)
8 14:15-15:00 pracownia marketingu
3 e 2/2 th (24)
zaj. opiek-wych.
3 a nie-rel 2h (24)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Galuba-Bryja Izabella - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 zaj. opiek-wych.
2 b nie-rel (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
1 d nie-rel (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
3 a nie-rel 1h (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
3 a nie-rel 2h (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
1 e nie-rel (biblioteka)
3 09:50-10:35 zaj. opiek-wych.
3 e nie-rel (biblioteka)
4 10:45-11:30 zaj. opiek-wych.
3 e nie-rel (biblioteka)
5 11:45-12:30 zaj. opiek-wych.
4 d nie-rel (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
4 e nie-rel (biblioteka)
6 12:35-13:20 zaj. opiek-wych.
3 c nie-rel (biblioteka)
zaj. opiek-wych.
1 e nie-rel (biblioteka)
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Gałkowska-Witasiak Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 rachunkowość
4 c (26)
2 08:55-09:40 rachunkowość
4 c (26)
organizacja sprzedaży
2 e 2/2 th (24)
rachunkowość
4 c (4)
3 09:50-10:35 marketing
3 e 1/2 tor (1)
4 10:45-11:30 rachunkowość handlowa
4 e 2/2 th (6)
5 11:45-12:30 organizacja sprzedaży
1 e th gr. 2 (36)
6 12:35-13:20 organizacja sprzedaży
1 e th gr. 2 (14)
rachunkowość
4 c (37)
7 13:25-14:10 rachunkowość handlowa
4 e 2/2 th (21)
8 14:15-15:00 organizacja sprzedaży
1 e th gr. 2 (20)
organizacja sprzedaży
2 e 2/2 th (26)
marketing
3 e 1/2 tor (1)
9 15:05-15:50 marketing
3 e 1/2 tor (20)

Nauczyciel Górska-Wilk Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
4 d (35)
2 08:55-09:40 matematyka
4 a (35)
3 09:50-10:35 matematyka
4 a (35)
4 10:45-11:30 matematyka
4 a (35)
5 11:45-12:30 matematyka
4 d (1)
6 12:35-13:20 matematyka
4 d (1)
matematyka
4 d (4)
7 13:25-14:10 matematyka
4 d (4)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Ignasiak Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 (38)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 1/2 (38)
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 (30)
4 10:45-11:30 rachunkowość
2 a (23)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
1 c (37)
5 11:45-12:30 rachunkowość
3 d (1)
rachunkowość
2 a (20)
rachunkowość
3 d (35)
zajęcia z wychowawcą
1 c (15)
6 12:35-13:20 rachunkowość
3 d (1)
rachunkowość
2 a (20)
rachunkowość
1 c (37)
rachunkowość
3 d (36)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 (30)
7 13:25-14:10 rachunkowość
1 c (35)
rachunkowość
1 c (32)
rachunkowość
2 a (17)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 2/2 (30)
8 14:15-15:00 sprzedaż w reklamie
3 e 1/2 tor (30)
sprzedaż w reklamie
3 e 1/2 tor (37)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Jabłońska Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 towaroznawstwo
1 e th gr. 2 (25)
marketing
2 e 1/2 tor (30)
2 08:55-09:40 ekonomika handlu
1 e th gr. 2 (37)
marketing
4 d (1)
ekonomika handlu
1 e th gr. 2 (1)
marketing
4 d (4)
3 09:50-10:35 prawo
1 a (3)
4 10:45-11:30 ekonomika handlu
3 e 2/2 th (37)
prawo
1 c (4)
prawo
1 b (1)
prawo
1 c (25)
prawo
1 d (26)
5 11:45-12:30 prawo
1 a (15)
6 12:35-13:20 prawo
1 d (35)
prawo
1 b (15)
7 13:25-14:10 ekonomika handlu
2 e 2/2 th (15)
ekonomika handlu
2 e 2/2 th (17)
ekonomika handlu
1 e th gr. 2 (1)
8 14:15-15:00 towaroznawstwo
2 e 2/2 th (17)
ekonomika handlu
3 e 2/2 th (32)
marketing
1 e tor gr. 1 (20)
9 15:05-15:50 marketing
1 e tor gr. 1 (1)
marketing
2 e 1/2 tor (14)

Nauczyciel Józefiak Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 matematyka
3 a (33)
matematyka
3 a (33)
3 09:50-10:35 matematyka
4 b (33)
matematyka
3 a (33)
4 10:45-11:30 matematyka
4 b (33)
matematyka
3 d (33)
matematyka
4 b (33)
matematyka
4 b (33)
matematyka
2 d (33)
5 11:45-12:30 matematyka
3 e (33)
matematyka
3 d (33)
matematyka
4 b (33)
matematyka
3 e (33)
6 12:35-13:20 matematyka
3 e (33)
matematyka
3 c (33)
matematyka
3 c (33)
matematyka
4 c (33)
7 13:25-14:10 matematyka
4 c (33)
matematyka
2 d (33)
matematyka
3 d (33)
matematyka
4 c (33)
matematyka
3 d (33)
8 14:15-15:00 matematyka
2 d (33)
matematyka
3 d (33)
matematyka
3 c (33)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Klamka Klaudia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
4 b ang. 2/2 (36)
język angielski
3 e 2/2 th (36)
2 08:55-09:40 język angielski
4 b ang. 2/2 (36)
język angielski
3 e 2/2 th (36)
język angielski
3 e 2/2 th (36)
3 09:50-10:35 język angielski
4 b ang. 2/2 (32)
4 10:45-11:30 język angielski
3 b ang. 2/2 (36)
język angielski
4 c (36)
język angielski
3 a ang. 1/2 (36)
5 11:45-12:30 język angielski
3 b ang. 2/2 (36)
język angielski
4 c (36)
język angielski
4 c (36)
6 12:35-13:20 język angielski
4 c (36)
język angielski
4 c (36)
7 13:25-14:10 język angielski
3 a ang. 1/2 (36)
język angielski
3 a ang. 1/2 (36)
język angielski
3 e 2/2 th (36)
język angielski
3 a ang. 1/2 (36)
8 14:15-15:00 język angielski
3 e 2/2 th (36)
język angielski
3 a ang. 1/2 (36)
9 15:05-15:50 język angielski
3 b ang. 2/2 (36)

Nauczyciel Korotczuk Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 (30)
rachunkowość
3 a (26)
4 10:45-11:30 pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 (30)
rachunkowość
3 a (26)
5 11:45-12:30 rachunkowość
3 a (26)
rachunkowość handlowa
2 e 2/2 th (6)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 (30)
6 12:35-13:20 rachunkowość
3 a (26)
rachunkowość handlowa
3 e 2/2 th (26)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 1/2 (30)
7 13:25-14:10 rachunkowość handlowa
3 e 2/2 th (26)
zajęcia z wychowawcą
3 a (26)
rachunkowość handlowa
2 e 2/2 th (26)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Kusiak-Zapała Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Kwieciński Wojciech - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 de chł. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 a-b wf 2/2 (sg1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
2 e (sg1)
wychowanie fizyczne
3 c wf 2/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 e (sg1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 e (sg1)
wychowanie fizyczne
3 c wf 2/2 (sg1)
4 10:45-11:30 geografia
2 e (32)
geografia
2 e (36)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 c wf 2/2 (sg1)
zajęcia z wychowawcą
2 e (3)
6 12:35-13:20 geografia
2 e (1)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
1 de chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 b dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 b dz. (sg1)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
1 de chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 b dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c dz. (sg1)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Linkowska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 organizacja i techniki reklamy
2 e 1/2 tor (14)
1 08:00-08:45 pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor (14)
2 08:55-09:40 pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor (14)
organizacja i techniki reklamy
2 e 1/2 tor (14)
3 09:50-10:35 pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor (14)
pracownia projektowa
4 e 1/2 tor (14)
organizacja i techniki reklamy
1 e tor gr. 1 (14)
4 10:45-11:30 pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor (14)
pracownia projektowa
4 e 1/2 tor (14)
pracownia projektowa
3 e 1/2 tor (14)
5 11:45-12:30 organizacja i techniki reklamy
2 e 1/2 tor (14)
organizacja i techniki reklamy
1 e tor gr. 1 (14)
6 12:35-13:20 organizacja i techniki reklamy
1 e tor gr. 1 (14)
7 13:25-14:10 pracownia projektowa
3 e 1/2 tor (14)
pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor (14)
pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor (14)
8 14:15-15:00 pracownia projektowa
3 e 1/2 tor (14)
pracownia kampanii reklamowej
3 e 1/2 tor (14)
pracownia kampanii reklamowej
4 e 1/2 tor (14)
9 15:05-15:50 pracownia projektowa
4 e 1/2 tor (14)

Nauczyciel Litwicka Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język polski
2 a (23)
język polski
3 c (23)
język polski
1 b (23)
3 09:50-10:35 język polski
3 d (23)
język polski
2 a (23)
język polski
2 a (23)
język polski
3 c (23)
zaj. opiek-wych.
2 a nie-rel (23)
język polski
1 b (23)
4 10:45-11:30 język polski
4 d (6)
język polski
2 a (23)
język polski
3 b (23)
język polski
3 a (23)
język polski
4 d (23)
5 11:45-12:30 język polski
3 b (23)
język polski
3 a (23)
zaj. opiek-wych.
2 a nie-rel (23)
zajęcia z wychowawcą
2 a (23)
6 12:35-13:20 język polski
3 b (23)
język polski
3 a (23)
język polski
3 d (23)
język polski
1 b (23)
język polski
3 d (23)
7 13:25-14:10 język polski
4 d (23)
język polski
3 c (23)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Majchrzak Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 statystyka
2 a stat. 1/2 (3)
statystyka
2 d stat. 1/2 (14)
statystyka
2 a stat. 2/2 (14)
1 08:00-08:45 pracownia sprzedaży reklamy
2 e 1/2 tor (36)
statystyka
2 b stat. 1/2 (14)
statystyka
2 b stat. 2/2 (14)
2 08:55-09:40 pracownia sprzedaży reklamy
4 e 1/2 tor (3)
pracownia sprzedaży reklamy
3 e 1/2 tor (37)
pracownia sprzedaży reklamy
4 e 1/2 tor (14)
3 09:50-10:35 statystyka
2 d (21)
statystyka
2 e (3)
statystyka
2 e (37)
zajęcia z wychowawcą
4 e (36)
4 10:45-11:30 statystyka
2 c (3)
5 11:45-12:30 statystyka
2 b (3)
pracownia sprzedaży reklamy
1 e tor gr. 1 (3)
6 12:35-13:20 statystyka
2 a (4)
pracownia sprzedaży reklamy
3 e 1/2 tor (14)
7 13:25-14:10 statystyka
2 c stat. 2/2 (3)
8 14:15-15:00 pracownia sprzedaży reklamy
1 e tor gr. 1 (3)
pracownia sprzedaży reklamy
2 e 1/2 tor (37)
9 15:05-15:50 statystyka
2 d stat. 2/2 (14)
statystyka
2 c stat. 1/2 (38)

Nauczyciel Medzińska Mariola - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
2 d (21)
geografia
4 c (21)
zaj. opiek-wych.
1 a nie-rel (21)
geografia
2 d (21)
2 08:55-09:40 geografia
1 a (21)
geografia
3 b (21)
geografia
2 a (21)
3 09:50-10:35 geografia
2 d (21)
geografia
2 a (21)
4 10:45-11:30 geografia
3 c (21)
geografia
3 d (21)
geografia
2 a (21)
5 11:45-12:30 geografia
4 c (21)
geografia
4 c (21)
geografia
3 b (21)
zajęcia z wychowawcą
1 a (21)
6 12:35-13:20 geografia
4 d (21)
geografia
3 d (21)
geografia
3 c (21)
7 13:25-14:10 geografia
4 e (21)
geografia
4 e (21)
geografia
4 e (21)
8 14:15-15:00 geografia
4 d (21)
geografia
4 d (21)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Misiak Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 (38)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 (38)
3 09:50-10:35 rachunkowość
4 a (35)
4 10:45-11:30 rachunkowość
4 a (35)
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20 rachunkowość
4 a (15)
7 13:25-14:10 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 (38)
rachunkowość
4 a (15)
8 14:15-15:00 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 1/2 (38)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Mocna Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 technika biurowa
1 a biur.-inf. 1/2 (3)
technika biurowa
1 a biur.-inf. 2/2 (3)
3 09:50-10:35 chemia
1 d (16)
chemia
1 b (16)
4 10:45-11:30 chemia
1 e (16)
chemia
1 c (16)
5 11:45-12:30 chemia
1 a (16)
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Mularczyk Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
2 a (25)
2 08:55-09:40 matematyka
1 c (16)
matematyka
2 a (16)
3 09:50-10:35 matematyka
1 b (35)
matematyka
1 c (33)
matematyka
1 d (33)
4 10:45-11:30 matematyka
1 a (3)
matematyka
1 b (1)
matematyka
2 e (35)
matematyka
2 e (1)
5 11:45-12:30 matematyka
1 e (35)
matematyka
1 d (32)
matematyka
1 a (35)
6 12:35-13:20 matematyka
1 e (32)
matematyka
1 d (4)
matematyka
2 c (26)
7 13:25-14:10 matematyka
1 b (35)
matematyka
2 c (26)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Noga Dagmara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wiedza o kulturze
2 b (20)
1 08:00-08:45 wiedza o kulturze
2 a (20)
2 08:55-09:40 wiedza o kulturze
2 c (20)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10 wiedza o kulturze
2 e (21)
8 14:15-15:00 wiedza o kulturze
2 d (21)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Nowak Jerzy - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 wiedza o społeczeństwie
2 b (17)
historia i społeczeństwo
3 a (17)
historia
2 c (17)
3 09:50-10:35 historia
2 d (17)
wiedza o społeczeństwie
2 e (17)
historia i społeczeństwo
3 a (17)
historia i społeczeństwo
4 d (17)
4 10:45-11:30 historia i społeczeństwo
3 b (17)
historia
2 a (17)
historia i społeczeństwo
4 a (17)
5 11:45-12:30 wiedza o społeczeństwie
2 a (17)
wiedza o społeczeństwie
2 c (17)
historia i społeczeństwo
3 e (17)
historia i społeczeństwo
4 a (17)
historia i społeczeństwo
3 b (17)
6 12:35-13:20 historia
2 b (17)
historia i społeczeństwo
4 d (36)
historia i społeczeństwo
4 e (17)
historia i społeczeństwo
4 e (17)
7 13:25-14:10 wiedza o społeczeństwie
2 d (17)
historia i społeczeństwo
3 e (17)
8 14:15-15:00 historia
2 e (17)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Ograbek Łukasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 religia
2 c (16)
1 08:00-08:45 religia
4 b rel (16)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 religia
2 c (20)
religia
3 d (20)
religia
1 c (1)
4 10:45-11:30 religia
1 c (4)
5 11:45-12:30 religia
4 d rel (23)
6 12:35-13:20 religia
3 c rel (32)
religia
3 c rel (24)
religia
4 b rel (25)
7 13:25-14:10 religia
4 d rel (23)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50 religia
3 d (1)

Nauczyciel Olejnik Mikołaj - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
3 d (16)
historia
1 b (23)
2 08:55-09:40 historia i społeczeństwo
4 b (16)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
3 c (32)
historia i społeczeństwo
4 c (36)
4 10:45-11:30 historia
1 e (17)
historia
1 d (20)
5 11:45-12:30 historia i społeczeństwo
3 c (24)
historia i społeczeństwo
4 b (26)
6 12:35-13:20 historia
1 c (21)
historia
1 a (17)
7 13:25-14:10 historia i społeczeństwo
4 c (17)
8 14:15-15:00 historia i społeczeństwo
3 d (17)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Paluszczak Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Patysiak Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 technika biurowa
1 c biur. 2/2 (3)
informatyka
1 b inf. 1/2 (3)
informatyka
1 c inf. 1/2 (3)
1 08:00-08:45 technika biurowa
1 d biur. 1/2 (3)
technika biurowa
1 b biur. 1/2 (3)
technika biurowa
1 c biur. 1/2 (3)
2 08:55-09:40 informatyka
1 d inf. 1/2 (3)
informatyka
1 a biur.-inf. 2/2 (14)
informatyka
1 a biur.-inf. 1/2 (14)
pracownia multimedialna
2 e 1/2 tor (3)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 pracownia multimedialna
3 e 1/2 tor (3)
5 11:45-12:30 informatyka
1 e tor gr. 1 (3)
zajęcia z wychowawcą
1 e (4)
6 12:35-13:20 informatyka
1 e th gr. 2 (3)
informatyka
1 c inf. 2/2 (3)
7 13:25-14:10 pracownia multimedialna
2 e 1/2 tor (3)
technika biurowa
1 d biur. 2/2 (3)
8 14:15-15:00 informatyka
1 b inf. 2/2 (3)
informatyka
1 d inf. 2/2 (3)
9 15:05-15:50 technika biurowa
1 b biur. 2/2 (3)

Nauczyciel Pawlikowska Dominika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Perz Krzysztof - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 e (sg1)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 e (sg1)
wychowanie fizyczne
4 e (sg1)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 e (sg1)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
3 e (sg1)
wychowanie fizyczne
3 e (sg1)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
2 b dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 e dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 e dz. (sg1)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
2 b dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 b dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 e dz. (sg1)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Pierzchalska Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język niemiecki
1 c niem. 1/2 (33)
język niemiecki
1 a niem. 1/2 (24)
1 08:00-08:45 język niemiecki
1 c niem. 1/2 (33)
język niemiecki
1 a niem. 1/2 (24)
język niemiecki
1 e th gr. 2 (23)
2 08:55-09:40 język niemiecki
2 b niem. 1/2 (17)
język niemiecki
2 c-d niem 2/2 (15)
język angielski
3 c ang. 1/2 (32)
3 09:50-10:35 język niemiecki
1 e th gr. 2 (4)
4 10:45-11:30 język angielski
3 c ang. 1/2 (3)
5 11:45-12:30 język niemiecki
2 c-d niem 2/2 (6)
zajęcia z wychowawcą
3 c (25)
6 12:35-13:20 język niemiecki
2 c-d niem 2/2 (6)
7 13:25-14:10 język niemiecki
1 b niem. 1/2 (20)
język angielski
3 c ang. 1/2 (20)
język niemiecki
2 b niem. 1/2 (14)
8 14:15-15:00 język niemiecki
1 b niem. 1/2 (15)
język angielski
3 c ang. 1/2 (20)
język niemiecki
2 b niem. 1/2 (1)
9 15:05-15:50 język angielski
3 c ang. 1/2 (16)

Nauczyciel Piotrowski Przemysław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 fizyka
1 c (15)
6 12:35-13:20 fizyka
1 d (20)
7 13:25-14:10 fizyka
1 e (16)
fizyka
1 a (15)
8 14:15-15:00 fizyka
1 b (16)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Polowczyk Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 (37)
1 08:00-08:45 pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 (37)
pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 (37)
rachunkowość
1 d (17)
2 08:55-09:40 pracownia sprzedaży
1 e th gr. 2 (37)
rachunkowość
2 b (4)
3 09:50-10:35 rachunkowość
1 d (26)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 (14)
rachunkowość
2 b (21)
4 10:45-11:30 rachunkowość
1 d (26)
rachunkowość
1 d (32)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 (14)
5 11:45-12:30 pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 (38)
rachunkowość
2 b (20)
6 12:35-13:20 pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 1/2 (38)
rachunkowość
2 b (15)
7 13:25-14:10 pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 (14)
8 14:15-15:00 pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 1/2 (14)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Praiss Arleta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 ekonomika
1 d (20)
podstawy ekonomii
2 b (23)
ekonomika
2 a (17)
2 08:55-09:40 podstawy ekonomii
2 d (23)
podstawy ekonomii
2 a (20)
ekonomika
1 d (33)
podstawy ekonomii
2 b (17)
3 09:50-10:35 ekonomika
2 a (17)
podstawy ekonomii
1 a (15)
podstawy ekonomii
1 c (37)
ekonomika
2 b (20)
4 10:45-11:30 podstawy ekonomii
1 b (35)
podstawy ekonomii
2 d (24)
ekonomika
2 c (24)
podstawy ekonomii
2 c (25)
5 11:45-12:30 podstawy ekonomii
1 c (37)
ekonomika
2 b (24)
podstawy ekonomii
1 b (1)
6 12:35-13:20 ekonomika
2 c (25)
ekonomika
2 c (4)
podstawy ekonomii
2 c (32)
ekonomika
2 a (35)
podstawy ekonomii
2 a (15)
7 13:25-14:10 podstawy ekonomii
1 a (25)
ekonomika
2 b (24)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Raszewska Jolanta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
3 e 1/2 tor (4)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
3 e (36)
język angielski
4 b ang. 1/2 (15)
język angielski
4 e (15)
język angielski
3 e 1/2 tor (6)
3 09:50-10:35 język angielski
4 b ang. 1/2 (6)
język angielski
4 d (32)
język angielski
3 e 1/2 tor (6)
4 10:45-11:30 język angielski
4 d (17)
zaj. opiek-wych.
2 b nie-rel (17)
5 11:45-12:30 język angielski
4 e (32)
język angielski
4 d (36)
6 12:35-13:20 język angielski
4 e (3)
język angielski
4 e (3)
język angielski
4 e (35)
7 13:25-14:10 język angielski
4 b ang. 1/2 (32)
język angielski
3 e 1/2 tor (15)
język angielski
3 e 1/2 tor (36)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Rogińska Izabella - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Rudowicz Cezary - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 b dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 b dz. (sg1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 a-b chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 d dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. (sg1)
wychowanie fizyczne
3 b dz. (sg1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 d (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 2/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
4 d (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d wf 2/2 (sg1)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 d (sg1)
wychowanie fizyczne
3 d (sg1)
zajęcia z wychowawcą
4 b (sg1)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 d (sg1)
wychowanie fizyczne
3 d (sg1)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
1 c (sg1)
wychowanie fizyczne
1 c (sg1)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
2 d wf 2/2 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 c (sg1)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
1 d dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
2 a-b-c chł. (sg1)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
1 d dz. (sg1)
wychowanie fizyczne
4 a-b chł. (sg1)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Smug Łukasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
2 d rel (4)
2 08:55-09:40 religia
1 d rel (33)
religia
1 e rel (21)
3 09:50-10:35 religia
3 e rel (3)
religia
2 d rel (37)
4 10:45-11:30 religia
3 e rel (3)
5 11:45-12:30 religia
2 e rel (3)
religia
4 e rel (33)
6 12:35-13:20 religia
2 e rel (3)
religia
1 e rel (32)
7 13:25-14:10 religia
4 e rel (35)
8 14:15-15:00 religia
4 c rel (21)
religia
4 c rel (16)
9 15:05-15:50 religia
1 d rel (3)

Nauczyciel Sobańska Marta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 biologia
1 a (24)
1 08:00-08:45 biologia
1 c (24)
2 08:55-09:40 biologia
1 b (24)
3 09:50-10:35 biologia
1 e (20)
4 10:45-11:30 biologia
1 d (20)
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Sobczak Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
2 c (25)
język polski
4 b (25)
2 08:55-09:40 język polski
1 c (25)
język polski
4 a (25)
język polski
1 c (25)
3 09:50-10:35 język polski
1 c (25)
język polski
2 b (25)
język polski
2 c (25)
język polski
1 c (25)
język polski
2 e (25)
4 10:45-11:30 język polski
2 b (25)
język polski
2 c (25)
5 11:45-12:30 język polski
2 c (25)
język polski
4 a (25)
język polski
2 b (25)
6 12:35-13:20 język polski
4 a (25)
język polski
2 e (25)
język polski
4 b (25)
7 13:25-14:10 język polski
4 b (25)
język polski
2 e (25)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Spychalska Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Sroka Rita - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Strzałka Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 rachunkowość
4 b (35)
rachunkowość
4 b (35)
rachunkowość
2 c (26)
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 (38)
rachunkowość
2 c (24)
rachunkowość
3 c (15)
rachunkowość
4 b (35)
rachunkowość
2 c (26)
4 10:45-11:30 pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 (38)
rachunkowość
3 c (15)
rachunkowość
3 c (15)
rachunkowość
1 b (37)
rachunkowość
4 b (20)
5 11:45-12:30 rachunkowość
3 c (15)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 (38)
rachunkowość
1 b (37)
6 12:35-13:20 rachunkowość
1 b (20)
pracownia ekonomiczna
3 a ekon. 2/2 (38)
7 13:25-14:10 rachunkowość
1 b (20)
zajęcia z wychowawcą
1 b (26)
rachunkowość
2 c (23)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Sztandera Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski
1 a ang. 1/2 (6)
1 08:00-08:45 język angielski
1 a ang. 1/2 (6)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 język angielski
4 a ang. 2/2 (6)
język angielski
4 a ang. 2/2 (6)
4 10:45-11:30 język angielski
4 a ang. 2/2 (6)
5 11:45-12:30 język angielski
2 e (6)
język angielski
3 d (21)
język angielski
4 a ang. 2/2 (6)
6 12:35-13:20 język angielski
2 e (6)
język angielski
2 e (6)
język angielski
4 a ang. 2/2 (6)
7 13:25-14:10 język angielski
2 a-b ang-niem 2/2 (6)
język angielski
3 d (6)
język angielski
2 c ang. 1/2 (6)
język angielski
1 c ang. 1/2 (6)
język angielski zawodowy
4 a ang.zaw. 1/2 (6)
8 14:15-15:00 język angielski
2 a-b ang-niem 2/2 (6)
język angielski
3 d (6)
język angielski
2 c ang. 1/2 (6)
język angielski
1 c ang. 1/2 (6)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Szymczak Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 matematyka
3 b (25)
3 09:50-10:35 matematyka
2 b (33)
4 10:45-11:30 matematyka
2 b (35)
5 11:45-12:30 matematyka
4 e (35)
matematyka
4 e (37)
matematyka
4 e (26)
zajęcia z wychowawcą
2 b (35)
6 12:35-13:20 matematyka
2 b (35)
matematyka
3 b (35)
matematyka
3 b (26)
7 13:25-14:10 matematyka
3 b (35)
8 14:15-15:00 matematyka
3 b (35)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Walendowska Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th (38)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th (38)
2 08:55-09:40 podstawy ekonomii
1 d (16)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th (38)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th (38)
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 (38)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th (38)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 (38)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th (38)
4 10:45-11:30 pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 (38)
pracownia działalności handlowej
4 e 2/2 th (38)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 (38)
pracownia działalności handlowej
3 e 2/2 th (38)
5 11:45-12:30 podstawy ekonomii
1 d (26)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 (38)
zajęcia z wychowawcą
1 d (20)
6 12:35-13:20 pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 (38)
7 13:25-14:10 pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
3 b ekon. 1/2 (38)
8 14:15-15:00 pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 (38)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 1/2 (38)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Walendowski Roman - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
4 a (16)
geografia
1 b (16)
2 08:55-09:40 geografia
2 c (20)
3 09:50-10:35 geografia
2 b (16)
geografia
4 b (16)
geografia
3 a (24)
zajęcia z wychowawcą
4 a (16)
4 10:45-11:30 geografia
2 b (16)
geografia
3 e (24)
geografia
2 b (26)
geografia
1 e (16)
5 11:45-12:30 geografia
4 a (16)
geografia
3 a (26)
geografia
2 c (16)
6 12:35-13:20 geografia
4 a (16)
geografia
1 d (16)
geografia
4 b (16)
geografia
3 e (16)
7 13:25-14:10 geografia
4 b (16)
8 14:15-15:00 geografia
1 c (16)
geografia
2 c (16)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Walendowski Tomasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
3 b (20)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 (30)
zajęcia z wychowawcą
4 d (1)
2 08:55-09:40 rachunkowość
3 b (24)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
4 a ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
1 a (35)
3 09:50-10:35 rachunkowość
3 b (24)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
4 d (36)
rachunkowość
1 a (26)
rachunkowość
1 a (35)
4 10:45-11:30 pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
4 d (36)
rachunkowość
1 a (26)
rachunkowość
3 b (16)
5 11:45-12:30 rachunkowość
4 d (1)
pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 (30)
6 12:35-13:20 pracownia ekonomiczna
4 d ekon. 2/2 (30)
7 13:25-14:10 pracownia sprzedaży
3 e 2/2 th (30)
zaj. opiek-wych.
4 d nie-rel (30)
rachunkowość
4 d (37)
8 14:15-15:00 pracownia sprzedaży
3 e 2/2 th (30)
9 15:05-15:50 pracownia sprzedaży
3 e 2/2 th (30)

Nauczyciel Wasielewski Tomasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
1 a rel (15)
religia
1 a rel (20)
2 08:55-09:40 religia
2 b rel (35)
religia
3 a rel (32)
3 09:50-10:35 religia
2 a rel (15)
4 10:45-11:30 religia
2 b rel (4)
5 11:45-12:30 religia
4 a rel (25)
religia
2 a rel (15)
6 12:35-13:20 religia
4 a rel (26)
religia
1 b rel (24)
7 13:25-14:10 religia
3 b rel (4)
religia
3 b rel (25)
religia
1 b rel (24)
8 14:15-15:00 religia
3 a rel (4)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Wojcieszak Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:35-13:20
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Nauczyciel Woźniak Arleta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th (37)
1 08:00-08:45 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 (30)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th (37)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th (37)
2 08:55-09:40 pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
2 d (16)
pracownia sprzedaży
2 e 2/2 th (37)
3 09:50-10:35 pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 (30)
zaj. opiek-wych.
2 d nie-rel (30)
4 10:45-11:30 rachunkowość
2 d (15)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 (30)
5 11:45-12:30 pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 (30)
zajęcia z wychowawcą
2 d (16)
6 12:35-13:20 pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
4 b ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
2 d (16)
7 13:25-14:10 pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 (38)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 (30)
rachunkowość
2 d (16)
8 14:15-15:00 pracownia ekonomiczna
3 d ekon. 2/2 (30)
pracownia ekonomiczna
4 c ekon. 2/2 (38)
pracownia ekonomiczna
3 c ekon. 2/2 (30)
9 15:05-15:50

Nauczyciel Zielonka Aneta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 podstawy przedsiębiorczości
2 e (24)
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 b (23)
podstawy ekonomii
1 e tor gr. 1 (17)
podstawy przedsiębiorczości
1 c (24)
2 08:55-09:40 podstawy ekonomii
1 e tor gr. 1 (4)
3 09:50-10:35 podstawy przedsiębiorczości
1 e (4)
podstawy przedsiębiorczości
1 d (4)
4 10:45-11:30 podstawy przedsiębiorczości
2 c (25)
podstawy przedsiębiorczości
1 a (37)
5 11:45-12:30 podstawy przedsiębiorczości
2 d (4)
podstawy przedsiębiorczości
2 a (23)
6 12:35-13:20 podstawy przedsiębiorczości
1 b (6)
7 13:25-14:10
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50