Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

kilka ciepłych słów na zakończenie roku :)

Dobiega końca rok szkolny 2017/2018. W tym roku społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych mogła świętować wiele sukcesów – tytuł laureata Wielkopolskiej Szkoły Roku, wysokie miejsce w rankingu PERSPEKTYW. Nasi uczniowie odnosili ogromne sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, także na stopniu ogólnopolskim. Odnosili sukcesy w konkursach przedmiotowych i związanych z działalnością kół zainteresowań, nawet w konkursach międzynarodowych. Młodzież Ekonomika bardzo często stawała na podium odbierając laury w zawodach sportowych.

Za nami  okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że wiedza, zdolności i umiejętności zdobyte, odkrywane i rozwijane w szkole, będą procentowały.

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratulujemy tych osiągnięć i  jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych. Dziękujemy także za działalność charytatywną i otwarcie na potrzeby drugiego człowieka!!!

Gorąco dziękujemy Gronu Pedagogicznemu za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży. Słowa wdzięczności należą się za Wasz wysiłek i ogrom pracy.

Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzymy  udanych i słonecznych wakacji, tych zasłużonych i wyczekiwanych. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny.  Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywimy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.

/Dyrekcja ZSE/

Iza
< Cofnij
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl