Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

o reklamie w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie

Dnia 20 grudnia 2017 roku grupa młodzieży z klas o profilu technik organizacji reklamy oraz uczniów zainteresowanych tematyką reklamową i marketingową zwiedziła Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie.

Spichlerz jest multimedialnym muzeum muzyki rockowej oraz jedną z instytucji działających z sukcesami na polu promowania regionalnej kultury. Od pracowników Spichlerza nasi uczniowie chcieli dowiedzieć się, w jaki sposób można promować miasto, ideę i jakie środki wizualne mogą temu towarzyszyć.

Tunele dźwiękowe, murale, projekcje filmowe, plakaty, wlepki czy tablice interaktywne to jedne z wielu nośników, jakie mogliśmy zobaczyć w Spichlerzu. Dzięki pani przewodnik poznaliśmy historię polskiej muzyki, a także mieliśmy okazję zobaczyć, jak zmieniał się polski plakat muzyczny i jaka była stylistyka poszczególnych okresów muzycznych w zakresie projektowania przekazu.

To jedna z wielu zaplanowanych na ten rok wycieczek zawodowych dla przyszłych specjalistów od reklamy, w lutym uczniowie, którzy odbyli już praktyki będą mogli odwiedzić Targi Reklamy Rema Days, a przed wakacjami planowany jest obóz szkoleniowy.

/Anna Linkowska/

Iza
< Cofnij
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl