Godło Polski

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

Zaproszenie na XIII Zjazd Absolwentów Kaliskich Szkół Handlowych i Ekonomicznych

XIII Zjazd Absolwentów
Kaliskich Szkół Handlowych i Ekonomicznych
9 – 10 czerwca 2018 roku


                                                                                                                             Szanowna Koleżanko !

                                                                                                                             Szanowny Kolego !


W roku 2018 obchodzimy 145 – lecie powstania szkolnictwa handlowego i ekonomicznego w Kaliszu. Daje to okazję do ponownego spotkania się w gronie uczniów i nauczycieli Naszej Szkoły.

Uprzejmie zawiadamiamy, że kontynuując nasze tradycje w dniach 9 – 10 czerwca 2018 roku organizujemy XIII Zjazd Wychowanków i Absolwentów Kaliskich Szkół Handlowych, Administracyjnych, Finansowych i Ekonomicznych.


Organizatorzy Zjazdu przewidzieli w programie między innymi: uroczyste otwarcie Zjazdu, spotkania koleżeńskie oraz z profesorami w Szkole, prezentację osiągnięć Szkoły, a także biesiadę sentymentalną z toastami i muzyką. W drugim dniu Zjazdu planujemy   wspólną mszę świętą, a Zjazd zakończymy uroczystym obiadem.  Z okazji Zjazdu chcemy wydać „JEDNODNIÓWKĘ XIII ZJAZDU - MERKURY”. Nie zabraknie także suwenirów zjazdowych.

 

  •     Koszt uczestnictwa w Zjeździe wynosi     120 zł
  •     Koszt uczestnictwa w biesiadzie sentymentalnej wynosi     70 zł

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Zjeździe. W załączeniu przesyłamy Kartę zgłoszeniową. Prosimy o możliwe szybkie jej wypełnienie i przesłanie na adres: Stowarzyszenie Absolwentów Szkół Handlowych i Ekonomicznych w Kaliszu ul. Legionów 6, 62 – 800 Kalisz. Prosimy o skontaktowanie się ze swoimi koleżankami i kolegami w celu zachęcenia ich do wspólnego spotkania.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Szkoły i Absolwentów www.zse.kalisz.pl  (Kartę zgłoszeniową można pobrać tutaj).
Z powodów organizacyjnych bardzo prosimy, aby wpłat z tytułu uczestnictwa w Zjeździe i Biesiadzie dokonać jak najszybciej na konto podane w Karcie zgłoszeniowej.

 

Wszelkie pytania i informacje prosimy kierować na adres: zjazd.ekonomik@wp.pl lub bezpośrednio do członków Komitetu Organizacyjnego Zjazdu:

  •     Halina Pawlak         tel.    662 198 032        e-mail     wpawlak@o2.pl
  •     Ryszard Latański     tel.    605 600 572        e-mail     r.latanski@onet.pl
  •     Teresa Mondra       tel.    605 462 229        e-mail     timondry@gmail.com


Karty zgłoszeniowe można także przesyłać na adres: zjazd.ekonomik@wp.pl  
 

            W imieniu Komitetu Organizacyjnego Zjazdu                                                          Prezes Koła Absolwentów
                                 Ryszard Latański                                                                                           Halina Pawlak

 

 

Skan powyższego listu

 

  

INFORMACJA DODATKOWA

 

Zjazd odbywa się w dniach 9 i 10 czerwca (opłata 120 zł) i ramowy program obejmuje:

  • przybycie uczestników do Ekonomika 9-tego czerwca w godz. 9.00 – 10.00,
  • od godziny 10:00 - 15:00 otwarcie Zjazdu, odsłonięcie tablicy pamiątkowej, wspólne zdjęcia, część oficjalna z wystąpieniami, następnie spotkania koleżeńskie i z nauczycielami + poczęstunek, zwiedzanie Szkoły.
  • w drugim dniu (10-tego czerwca) msza o godz. 10:00 w kościele Miłosierdzia Bożego przy ul. Adama Asnyka 54-56, następnie obiad, podjęcie Uchwały i zakończenie zjazdu.

Wieczorem 09 czerwca o godz. 19.00 biesiada sentymentalna – planowana poza Kaliszem (opłata 70 zł od osoby - można przyjść w towarzystwie). Organizatorzy gwarantują transport (autobus) na biesiadę i z powrotem oraz obiad.

Uwaga: Każdy z Uczestników otrzyma wcześniej szczegółowy program oraz będzie ona na stronie Szkoły. Wobec goniącego nas czasu i długiego weekendu Organizatorzy przyjmą wpłaty i Uczestników po 30 kwietnia, ale chcą zamknąć wpłaty do 9 maja.

Poniżej fotorelacja z poprzedniego zjazdu.

Tomasz
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl